Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізький народний ансамбль «Ритм» став володарем Гран-прі фестивалю «Назустріч мрії»

27 серпня 2018 - 15:38

Народний художній ансамбль танцю і пісні в жестовому виконанні «РИТМ» Кам’янської спецшколи-інтернату Запорізької області взяв участь у гала-концерті ХІІ Мiжнародного благодiйного фестивалю «Назустріч мрії», що відбувся на Одещині. Фестиваль організований Асоціацією міжнародних та всеукраїнських громадських організацій CHILD.UA у рамках інклюзивного творчого табору GALAXY CAMP  проводиться вже 11 рік поспіль.

У цьому році формат заходу був дещо змінений, перетворившись на творчий табір. У так званому таборі з дітьми працювали психологи, актори, хореографи, музиканти та вокалісти. Тут же відбувся конкурсний відбір фестивалю, де з 400 учасників були відібрані 180 найталановитіших, які виступили на гала-концерті разом з улюбленими зірками естради. На великій сцені разом з учасниками фестивалю виступили такі відомі виконавці як Тіна Кароль, Лавіка, Юрій Годо, Євген Хмара, Тетяна Піскарьова, Марта Адамчук, М’ята та «Клей Угрюмого».

Цього року володарем Гран-прі конкурсу став народний художній ансамбль танцю і пісні в жестовому виконанні «РИТМ» Кам’янської спецшколи-інтернату Запорізької області, який підкорив журі неперевершеною «Колисковою». Вихованці Ірини Китманової продемонстрували щирість, колорит та самобутність під час жестового виконання номера. Варто зазначити, що  «Ритм» є єдиним у країні ансамблем танцю і пісні в жестовому виконанні, у якому проявляють свої таланти дітки, що мають проблеми зі слухом. У 2017 році ансамбль відзначив свій 20-й ювілей. Учасниками ансамблю є понад 80 дітей з порушеннями слуху від п’яти  до 19 років.

Партнери фестивалю «Назустріч мрії» з Китайської Народної Республіки нагородили переможців ноутбуками та флешками. Дiти отримали неймовiрнi враження вiд виступу на гала-концерті на лiтнiй сцені Одеського морвокзалу.

Довідково. Фестиваль «Назустріч мрії» заснований у  2007 році для підтримки творчо обдарованих дітей соціально незахищених категорій, які виховуються в дитячих будинках та інтернатних установах. За 11 років у фестивалі взяли участь понад три тисячі дітей. Чимало талановитих дітей уже побудували успішну кар'єру у творчій сфері за підтримки зіркового журі конкурсу.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Індивідуальна програма тренувань та спільнота однодумців: запорізькі ветерани можуть безоплатно займатися ММА

«Він завжди йшов туди, де найважче»: Запоріжжя попрощалося із полеглим Захисником Максимом Каплієнко

В перший день робочого тижня ворог вчергове атакував Запоріжжя

В Запоріжжі відзначили річницю створення стрілецького батальйону поліції особливого призначення

Індустріальні парки отримають новий поштовх: Мінекономіки відкриває прийом заявок на державне співфінансування

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 09.06.2025

Хвилина мовчання – хвилина єдності

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1201-го дня війни

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1200-го дня війни

Упродовж доби окупанти завдали 555 ударів по 16 населених пунктах Запорізької області

У ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Адаптивний клуб «Нестримні»: безоплатні тренування з настільного тенісу для ветеранів та членів їхніх сімей