Новини

Підсумки Місячника зайнятості молоді: працевлаштовано 1,5 тисячі молодих людей

11 жовтня 2018 - 09:57

Обласним  центром зайнятості підбито підсумки Місячника зайнятості молоді, який тривав у регіоні протягом вересня цього року. Такий захід проводиться не  вперше і має на меті підвищення ефективності надання соціальних послуг, спрямованих на підтримку трудової активності молоді в сучасному економічному середовищі, підвищення рівня її працевлаштування.

За даними служби зайнятості, загалом у заходах Місячника зайнятості молоді взяли участь більше 5,3 тисячі молодих громадян у віці до 35 років. Протягом місяця у базових центрах зайнятості Запорізької області зареєстровано понад 2,2 тис. молодих громадян цієї категорії, статус безробітного надано майже 1,5 тис.

У період проведення Місячника  фахівцями центрів зайнятості області було видано близько 2,5 тис. направлень на працевлаштування, з них майже 150  направлено на працевлаштування за рахунок 5% квоти, майже 300 направлень - на громадські роботи та роботи тимчасового характеру. У результаті всього працевлаштовано 1,5 тис. молодих людей. Рівень працевлаштування безробітної молоді  становить 33%. Крім цього, майже 300 молодих людей працювали на оплачуваних громадських роботах та роботах тимчасового характеру. На проходження професійної підготовки, перепідготовки направлено 81 особу із числа молоді віком до 35 років.

Важливим завданням служби зайнятості є психологічна підтримка безробітної молоді. На семінарах з техніки пошуку роботи фахівці центрів зайнятості області разом із молодими людьми відпрацьовували навички пошуку роботи.

На тематичних семінарах та тренінг - семінарах «Молодь на ринку праці», «Мотивація молоді до праці», «Особливості зайнятості молоді», «Здоровий спосіб життя», «Психологічна мотивація молоді до започаткування власної справи» тощо молодь отримала корисну для себе інформацію, що буде  у нагоді на сучасному ринку праці.

З метою підвищення мотивації до праці, активізації зусиль щодо пошуку роботи, підвищення рівня самосвідомості, впевненості в своїх силах у рамках Місячника відбулися «Дні відкритих дверей для молоді», засідання «За круглим столом» з питань соціальної підтримки та сприяння у працевлаштуванні молоді із залученням представників місцевих органів влади та роботодавців; ярмарки та міні-ярмарки вакансій; аукціони претендентів; презентації професій, семінари з роботодавцями з питань взаємодії зі службою зайнятості щодо забезпечення зайнятості молоді. Такі заходи відвідали понад  3 тисячі молодих людей.

За словами фахівців обласного центру зайнятості, хоча Місячник зайнятості молоді у Запорізькій області завершився,  питання надання молодим людям якісних соціальних послуг, пов’язаних з працевлаштуванням, залишається в центрі уваги.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також