Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Опалювальний сезон запорізькі підприємства ЖКГ розпочнуть із 100-відсотковою готовністю

25 липня 2008 - 15:58

Заступник голови облдержадміністрації Геннадій Фукс взяв участь у селекторній нараді з питань підготовки житлово-комунального господарства до сталого проходження опалювального сезону 2008-2009 років, яку в режимі відеозв'язку у столичній студії ВАТ «Укртелеком» провів перший заступник міністра з питань ЖКГ України Олександр Мазурчак.

Йшлося про підготовку житлового фонду, своєчасне проведення ремонту дахів, реконструкцію тепломереж, газо і водоводів. Відзначалось, що, зокрема, об'єкти соціальної сфери в нашому регіоні (школи, дитячі садочки, лікарні тощо) підготовлені до роботи у зимовий період на 54%. І це досить високий показник на теренах України.

Також обговорювались питання розрахунків підприємств ЖКГ за спожиті енергоносії. Геннадій Фукс доповів, що з початку року область розрахувалась за спожитий природний газ таким чином: підприємства теплоенергетики – на 94%, установи і організації, що фінансуються з місцевого бюджету - на 102%, установи і організації, що фінансуються з державного бюджету – на 104%, населення – на 111%. Рівень проплат за електроенергію склав: підприємств ЖКГ – 110%, установи і організації, що фінансуються з місцевого бюджету - 98%, установи і організації, що фінансуються з державного бюджету - 93%, населення – 101%.

- Ми звітуємо про поточні результати підготовки до осінньо-зимового періоду, - прокоментував захід посадовець. – Робота ведеться системно, всі заплановані заходи виконуються вчасно. Вже сьогодні можу впевнено стверджувати, що опалювальний сезон запорізькі підприємства ЖКГ розпочнуть із 100-відсотковою готовністю.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

«Окремий героїзм – бути комунальником під час війни», – голова Запорізької ОДА Іван Федоров

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.03.2026

Упродовж доби окупанти завдали 735 ударів по 43 населених пунктах Запорізької області

«Міжнародні партнерства сьогодні – це про спільну роботу над безпекою, енергетичною стійкістю та майбутнім відновленням України», – заступниця голови Запорізької ОДА Людмила Бухаріна

Понад чверть життя на війні: історія запорізького морпіха, який пройшов полон і став інструктором з нацспротиву

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 14.03.2026

Упродовж доби окупанти завдали 780 ударів по 39 населених пунктах Запорізької області

«Вони – свідомі громадяни та патріоти своєї країни», – у Запоріжжі вшанували памʼять полеглих українських добровольців

Перша психологічна та домедична допомога: запорізьких підлітків навчали, як підтримати близьких у надзвичайній ситуації

Політика «Зроблено в Україні»: нові можливості та інструменти підтримки бізнесу у 2026 році

У Запоріжжі через несприятливі погодні умови може відчуватися неприємний запах

«Наразі середня тривалість відключень за добу становить близько півтори години», – речниця АТ «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко