Новини

Результати медреформи: Мелітопольський ЦМСД у січні отримав рекордну суму виплат

11 лютого 2019 - 12:46

Національна служба здоров’я України уклала на 2019 рік договори з 1185 медичними закладами, що становить 97% комунальних закладів первинної медичної допомоги. У Запорізькій області 57 закладів охорони здоров’я вже отримують пряме фінансування від Служби, з яких дев’ять  – приватні.

Заклади, що не встигли підписати договір, можуть подати заяву до кінця листопада 2019 року. Про це повідомили у Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.

За даними Національної служби здоров’я України, у січні виплати медичним закладам за договором склали 1,35 млрд. грн. З них 6,45 млн. грн. – приватним медичним закладам та лікарям, що відкрили приватну практику (лікарі-ФОП).

Лідером по всій Україні за сумою виплат став Мелітопольський центр первинної медико-санітарної допомоги №2, який отримав 5,7 млн. грн.

Загалом Національна служба здоров’я отримала заяви від 1207 медичних закладів, у яких працюють сімейні лікарі, терапевти та педіатри. З них десять було відхилено через невідповідність. У десяти закладах  відсутня ліцензія, три заклади ще не підписали договір зі свого боку, у трьох закладів у заявах виявлено помилки, чотири приватні медичні заклади вирішили відкласти співпрацю.

Ті заклади, які ще не уклали договір з Національною службою здоров’я України, можуть подати заяву до 20 листопада 2019 року.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також