"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Керівник області привітав Героя праці

1 жовтня 2008 - 16:40

З нагоди Міжнародного дня літніх людей голова облдержадміністрації Олександр Старух відвідав Героя соціалістичної праці 84-річну Марію Михайлівну Поливоду.

Керівник регіону привітав уславлену землячку зі святом, подякувавши за багаторічну віддану працю, а також побажав здоров'я й довголіття. У відповідь Марія Михайлівна запросила посадовця навесні наступного року разом з нею зустріти її 85-й день народження. Олександр Старух із вдячністю прийняв запрошення.

Марія Поливода має понад 50-річний трудовий стаж. Ще підлітком в 14 років вона почала працювати в колгоспі. Не оминуло її і воєнне лихоліття: в роки війни за участь у евакуації колгоспної худоби 16-річна дівчина була кинута нацистами до Якимівської в'язниці. Тут вона провела довгі три місяці ув'язнення і лише дивом врятувалася з нацистських застінків. Вже у повоєнні роки за свою працю на сільськогосподарській ниві Марія Поливода отримала відзнаку «Відмінник колгоспної праці». В 1950 році їй було присвоєне високе звання Героя соціалістичної праці. Подальший трудовий шлях Маріїї Михайлівни був переважно пов'язаний із комбінатом «Запоріжсталь».

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також