Новини

Завдяки обласній владі та Світовому банку учасники АТО та переселенці здобудуть нові спеціальності

15 травня 2019 - 10:34

Відповідно до угоди між Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України обласною державною адміністрацією та аналітичним центром «СВ-Платформа» в області відбувся черговий навчальний семінар у рамках міжнародного проекту «Подолання наслідків конфлікту». Його учасників привітали керівник проекту Валерій Кокоть та заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Олександр Зубченко.

За фінансової підтримки Світового банку у Запоріжжі, Мелітополі, Токмаку та Енергодарі досвідчені тренери проводять методичні зустрічі для демобілізованих учасників Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил і членів їх родин, вимушених переселенців та інших соціально незахищених верств населення.  Наші земляки набувають навичок із пошуку роботи, самозайнятості, кар’єрного зростання та професійного розвитку.

За словами Валерія Кокотя, проект триватиме до кінця травня. Навчання у короткотермінових майстер-класах пройдуть понад 1800 наших земляків, 270 запоріжців навчаться складати бізнес-плани та просувати власну справу, а 50 курсантів будуть працювати під керівництвом досвідчених підприємців – наставників.

Крім цього, 160 найкращих учасників проекту зможуть протягом трьох місяців безкоштовно  отримати нову спеціальність, пройти перепідготовку чи підвищити кваліфікацію у навчальних закладах Запорізького регіону. Найбільшим попитом серед ветеранів війни та переселенців користуються професії зварника, машинобудівника, водія, працівників сфери послуг.

Зареєструватися для участі у заходах Проекту можна за корпоративним номером 099- 069-25-49, електронною поштою platformsv@gmail.com або за посиланням.  

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також