Новини

Три найспортивніші сім’ї області готуються до фіналу Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я!»

15 травня 2019 - 14:30

У Мелітополі на базі ДЮСШ № 3 відбулися обласні змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я!» у залік обласної спартакіади серед збірних команд міст, сільських районів та ОТГ під гаслом «Здорова молодь – здорова нація».

Захід був присвячений Міжнародному Дню сім’ї, який традиційно відзначається 15 травня.

Організаторами обласного фестивалю виступили обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з Управлінням молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, Запорізьким обласним відділенням НОК України, управлінням Мелітопольської міської ради та міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» .

Змагання проводилися з метою залучення сімей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, популяризації здорового способу життя та визначення переможця для участі у всеукраїнських змаганнях .

Як підкреслили організатори заходу, ці змагання були одні з наймасовіших обласних змагань «Мама, тато, я - спортивна сім’я». Загалом у них взяли участь 14 команд із різних районів області.

За підсумками змагань журі визначило переможцями три родини: сім’я Фоміних з Кам’янсько-Дніпровської ОТГ посіла І місце, сім’я Єрьоменко з Водянської ОТГ – ІІ місце, а сім’я Череватих із Запорізького району – ІІІ призове місце.

Переможці та призери були нагороджені медалями, грамотами та спортивним інвентарем. Кожна сім’я за участь у змаганнях отримала символічні подарунки від ОЦФЗН «Спорт для всіх» та Запорізького обласного відділення НОК України.

Тепер переможці будуть готуватися до фіналу Всеукраїнського фестивалю, який відбудеться у Києві у вересні 2019 року.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також