Новини

Безробітні запоріжці можуть безкоштовно отримати послуги з профорієнтації в онлайн форматі

23 травня 2019 - 09:47

Усі, хто потребує вибору або зміни професії, обрання свого кар’єрного шляху, визначення власних професійних інтересів, здібностей, психологічних схильностей, мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації в онлайн форматі.

Службою зайнятості запроваджено онлайн-профорієнтацію за допомогою спеціального сервісу, який можна запустити прямо у браузері комп'ютера - вебплатформа «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа»

Як повідомили в Запорізькому обласному центрі зайнятості, відтепер система профорієнтаційного діагностування стала загальнодоступною, всі охочі мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у онлайн форматі без відвідування центру зайнятості. Для цього достатньо зв’язатися з профконсультантом центру зайнятості, повідомити про своє бажання  та отримати код доступу.

За допомогою цього онлайнсервісу будь-якому зареєстрованому користувачеві, починаючи з 14 років, можна безкоштовно пройти тестування, яке допоможе визначитися з вибором професії чи сфери діяльності.

Проходження всіх тестів гарантує високу результативність діагностики та максимально наближений професійний вибір для людини, яка проходить тестування.

За результатами повного тестування програма пропонує не приблизні напрями професійної самореалізації, а конкретні професії відповідно до особистісних інтересів та схильностей, із зазначенням відсотка відповідності.

На сьогодні близько 4 тисяч запоріжців виявили бажання скористатись онлайн ресурсом «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» та зареєструвалися на сайті. А 1660 жителів Запорізької області вже пройшли тестування та отримали консультації фахівців.

За словами фахівців, проаналізувати отримані результати можна і самостійно, але краще зрозуміти результати тесту допоможуть фахівці центру зайнятості. Вони нададуть не тільки професійну консультацію щодо вибору напряму професійної  діяльності, а й розкажуть про пропозиції на ринку праці.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Віталій Туринок в Бердянському районі представив нову очільницю райдержадміністрації

Спостерігачі ОБСЄ ознайомилися з процесом створення об’єднаних територіальних громад у Запорізькій області

До уваги журналістів!

Регіони закликали активізувати роботу щодо створення патронатних сімей

У Запорізькій області обирають «Господиню свого краю»

У Запоріжжі презентують Державну програму «Доступні кредити: 5-7-9 %»

Запоріжці вшанували пам'ять загиблих у військовій операції під м. Дебальцеве

Володимир Зеленський: Курс на завершення війни лишається незмінним, але маємо рішучість дати відсіч будь-яким проявам агресії

Фахівці опрацьовують новації у реабілітації дітей з інвалідністю

Обласна влада вживає заходів щодо боротьби з нелегальним обігом алкогольної продукції

Запорізьких освітян готують до проведення інституційного аудиту в навчальних закладах

За два тижні державні банки вже видали доступних кредитів на 27,1 млн грн під 5-7-9%