Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Про Запоріжжя дізнається світ

9 січня 2009 - 16:00

Таку назву мав конкурс, який проведено обласною державною адміністрацією за ініціативи проекту партнерства Канада-Україна «Регіональне врядування та розвиток» з метою популяризації й підвищення туристичної привабливості нашого краю.

Конкурс проведено у рамках реалізації Стратегії регіонального розвитку Запорізької області до 2015 року, одним з основних пріоритетів якої є розвиток туризму.

Журі визначило переможців у семи номінаціях: «Найкращий відеоролик», «Найкращій екскурсійний маршрут», «Найкращий логотип», «Найкраща інвестиційна ідея», «Найкраща сувенірна продукція», «Корисна інформація для туристів», «Найкраща програма розвитку туризму». Власники найкреативніших ідей і пропозицій отримали відповідні сертифікати і подарунки.

Переможців і лауреатів обласного конкурсу «Про Запоріжжя дізнається світ» привітали начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Лариса Сізінцова, представники проекту партнерства Канада-Україна та туристичних агентств.

 

 

Управління у справах преси та інформації

(.doc, 26Kb)

Читайте також

Нашого цвіту – по всьому світу: вчителька з Енергодара навчає українських дітей в Німеччині

10 років сили та любові до людей: Хортицька національна академія відзначила ювілей

Запорізький кікбоксер Володимир Семикін – дворазовий чемпіон світу з кікбоксингу

Спільна пам’ять – спільна боротьба: Роздольська та Шумська громади скріпили партнерство

Запоріжців запрошують до участі у Всеукраїнському тестуванні з фінансової грамотності

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1342-го дня війни

Впродовж доби окупанти завдали 396 ударів по 15 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 28.10.2025

«Запоріжжяобленерго» закликає бізнес: обмежень потрібно дотримуватися

Підприємці Запоріжжя та області!

«Треба жити!»: запоріжці доєдналися до написання Радіодиктанту національної єдності

«Діалог влади та бізнесу»: навички продажів як ключ до успіху