Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Актуальні пропозиції ФДМУ

За пів року до бюджету надійшло 9,6 млн гривень за оренду нерухомого майна, розташованого на території Запорізької області

8 липня 2020 - 15:20

foto

До Державного бюджету України від оренди державного нерухомого майна, розташованого на території Запорізької області, надійшло 9,6 млн гривень.

Це результат роботи Управління забезпечення реалізації повноважень у Запорізькій області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях за 6 місяців 2020 року.

Крім того, залишаються чинними 575 договорів оренди, укладених Регіональним відділенням, у тому числі 126 договорів, укладених з бюджетними організаціями.

З Переліком об`єктів державної власності, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду, можна ознайомитись на сайті Фонду державного майна України за посиланням.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


Читайте також

Упродовж доби окупанти завдали 767 ударів по 42 населених пунктах Запорізької області.

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Шанс на вищий бал на НМТ: у Запорізькій області розпочалися безоплатні заняття за проєктом «10 кроків до покращення якості освіти»

Підприємці Запоріжжя і області!

«Коли ми навчаємося в укритті, можна не хвилюватися, що прилетить ракета», – учні з Чернігівської громади – про навчання в укритті

Інвестиції в енергонезалежність: перший кредит під 0 % на енергообладнання вже видали

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 10.02.2026

Упродовж доби окупанти завдали 657 ударів по 35 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1446-го дня війни

«Допомога людям сьогодні – фундамент для розвитку України завтра», – директорка Дирекції реагування на кризи Управління ООН з координації гуманітарних справ Едем Восорну

«Енергетика сьогодні – не питання затишку, а стратегічна умова виживання», – заступниця голови Запорізької ОДА Оксана Матвіїшина

СБУ повідомила про підозру шістьом учасникам організації псевдореферендуму та незаконних «виборів» на тимчасово окупованій території Запорізької області