"Цілодобова гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

На запорізьких мостах розпочато основні будівельні роботи

22 липня 2020 - 12:30

На автотранспортній магістралі через р. Дніпро у м. Запоріжжя розпочато основні будівельно-монтажні роботи. Хід виконання будівельних робіт перевірив голова облдержадміністрації Віталій Боговін.

Автотранспортна магістраль через р. Дніпро у Запоріжжі є інфраструктурним об’єктом загальнодержавного значення, який забезпечуватиме транспортний зв'язок між Лівобережжям та Правобережжям України. Запорізькі мости - один з найважливіших інфраструктурних об’єктів нашої країни, який входить до переліку Національної програми «Велике будівництво». Будівництво мостових переходів триває вже 16 років та нарешті  зрушило з мертвої точки, тут активно розпочато основні роботи.

Представники турецької компанії Onur Taahhut Tasimacilik Insaat розповіли, що першочергове завдання мостобудівників у поточному році - реалізувати перший етап будівництва першої черги. Він включає забезпечення проїзду з Правобережної частини міста через р. Дніпро та о. Хортиця по трьом полосам руху мостовими переходами з виїздом на Прибережну магістраль та вул. Тюленіна.

Згiдно договору термiн завершення робiт- 2024  р. Але за умов стабильного фінансування,  пiдрядник пообiцяв завершити будiвництво Запорiзьких мостiв за 2 роки.

Для робітників облаштоване мобільне містечко, яке розраховано на проживання 400 осіб. На сьогодні там проживає та працює на будівництві мостів 125 людей, з них 25% працівників – турецькі фахівці.

Найближчим часом планується перевести роботу з будівництва мостових переходів у цілодобовий режим.

Віталій Боговін підкреслив, що вже є перші результати великої роботи та будівництво набирає обертів, обласна влада сприятиме скорішому та якісному виконанню всіх необхідних будівельних робіт та тримає на особливому контролі будівництво цього важливого стратегічного об’єкту. Тож, запорізьким мостам бути, при цьому, жителі Запорізької області вже цього року зможуть у цьому переконатися.

Нагадаємо, роботи з відновлення будівництва Запорізьких мостів було розпочато у квітні 2020р.

Довідково.

Запорізький міст — це магістраль безперервного руху довжиною понад 9 км, яка складається з шести транспортних розв’язок, у складі яких 27 штучних споруд, в тому числі два 2 позакласні мости з окремими спорудами під кожний напрямок руху.

Будівництво та подальша експлуатація автотранспортної магістралі через р. Дніпро у м. Запоріжжя дозволить поліпшити транспортне сполучення через р. Дніпро у Запорізькому регіоні, розв’язати існуючі критичні транспортно-соціальні проблеми міста Запоріжжя шляхом створення стабільних і безпечних транспортних зв’язків безперервного руху між право- і лівобережними частинами міста через острів Хортиця.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


Читайте також

В Запорізькій області успішно реалізується Цільова програма «Назустріч людям»

Працюють “гарячі лінії” для скарг щодо недотримання безпечних умов освітнього процесу

У Запорізькій області у день виборів поліція зареєструвала 222 повідомлення щодо порушень

Понад 3 тис. вчителів англійської мови пройдуть навчання за оновленою моделлю

Запорізькі платники погасили понад 150 млн податкового боргу

В Україні зафіксовано 348 924 лабораторно підтверджені випадки COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Місцеві вибори закріплюють успіх основного етапу реформи децентралізації

В Україні 343 498 лабораторно підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Місцеві вибори 2020: Генпрокурор закликає повідомляти про порушення та «гречкосійство»

В Україні 337 410 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19