"Цілодобова гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

У Запорізькій області нагородили переможців конкурсу «Батько року»

18 вересня 2020 - 11:34

Сьогодні на площі перед облдержадміністрацією урочисто нагородили переможців конкурсу «Батько року» та привітали їх із Всенародним Днем батька. На святковому заході були присутні голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін, заступник голови обласної ради Владислав Марченко, переможці четвертого обласного конкурсу «Батько року».

  • Шановні чоловіки! Традиційно склалося, що слова подяки за виховання дітей ми адресуємо, перш за все, матерям. Але татусі вносять не менший вклад в розвиток дитини. Бути хорошим батьком – найбільш відповідальна місія в житті кожного чоловіка і велике щастя. І з цим погодиться, я впевнений, кожен, хто пізнав радощі батьківства. Я сам батько 3 дітей. На своєму прикладі заохочую чесність, розуміння і повагу один до одного. Я намагаюсь бути щедрим на увагу та спілкування з дітьми, особливо зараз, коли не вистачає вільного часу. Дякую кожному з вас за вагомий внесок у розвиток Запорізької області та гармонійне поєднання статусу дбайливого тата та успішного чоловіка! Миру вам, міцного здоров’я і слухняних дітей!, - привітав батьків Віталій Боговін.

У цьому році учасниками конкурсу стали 85 чоловіків. Конкурсна комісія визначила 43 переможця, які вдало поєднали обов’язки люблячого батька та успішного мужчини.

Переможці конкурсу були нагороджені дипломами за вагомий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток Запорізької області, гармонійне поєднання кращих якостей сім’янина та успішного чоловіка.

 

Довідково.

В Україні День Батька стали офіційно відзначати з 2019 року з метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту родини як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей.

У Запорізькій області обласний конкурс «Батько року» проводиться в рамках виконання Комплексної обласної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2017-2021 роки.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Читайте також

Система електронного декларування в Україні буде працювати – Володимир Зеленський розпочав термінове засідання РНБО

Запорізька область долучилась до другого Національного плану дій “Жінки, мир, безпека”

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт положення про дуальну форму здобуття освіти

Заступниця голови ОДА Олена Теряєва розповіла про нові обмеження карантину у «помаранчевій» зоні та про стан готовності медичних закладів

Визначено лауреатів премії за досягнення в краєзнавчій роботі імені Якова Новицького

Мешканцям області пояснили, що неможливо захворіти на грип та COVID одночасно

В Україні зафіксовано 7 342 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Іноземці, які постійно проживають в Україні, та біженці матимуть можливості здобути вищу освіту за кошти державного та місцевого бюджетів

Мінсоцполітики інформує про діяльність Кризового центру для жінок із дітьми «Місто Добра»

Оголошено обласний конкурс учнівських робіт «Мій погляд на енергозбереження»

Проведено перше засідання робочої групи з вирішення податкових питань фермерів