Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізький громадський простір вже відкритий!

29 вересня 2020 - 11:00

Вчора, 28 вересня, поблизу будівлі Запорізького обласного центру молоді відбулася презентація проєкту Zaporizhzhia Public Space. Офіційний захід з відкриття громадського простору відвідав заступник голови облдержадміністрації (стажування) Олександр Свистун.

Громадський простір створено у рамках програми UCBI-II Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької ОДА і Запорізького обласного центру молоді.

  • Я дуже радий взяти участь в офіційній церемонії презентації проєкту. Завдяки цьому проєкту Запорізька область та її регіональний молодіжний центр матимуть унікальне та обладнане місце під відкритим небом для організації і просування заходів, які сприятимуть розвитку успішних та стійких соціальних ініціатив в регіоні, - зазначив Олександр Свистун на своїй сторінці в соціальних мережах.

Новостворений громадський простір дозволить поєднати всі потреби жителів та гостей міста у корисному та цікавому дозвіллі.

Урочистий захід з відкриття Public Space відбувся із дотриманням карантинних обмежень. 

 


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.08.2025

Гранти та дотації: Уряд України розширив підтримку аграріїв на прифронтових територіях

Впродовж доби окупанти завдали 578 ударів по 14 населених пунктах Запорізької області.

Двоє запоріжців отримали премію Кабінету Міністрів України для молоді

Турбота про здоров’я й навчання: у Запоріжжі облаштовують новий цифровий освітній центр у дитячій лікарні

Мобілізовані ФОП на час служби звільнені від сплати податків: як скористатися новими нормами

Запорізький національний університет – на порозі змін

Пліч-о-пліч: Васильківська та Дніпрорудненська громади об’єднують зусилля для підтримки людей

Практикум з волонтерського менеджменту: молодіжні працівники можуть долучитися до всеукраїнського тренінгу

Впродовж доби окупанти завдали 542 удари по 14 населених пунктах Запорізької області

Екскаватори та трактори: три громади Запорізької області отримали спецтехніку, придбану за бюджетні кошти

Мелітопольська громада отримала гуманітарну допомогу від GEM