Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

22 грудня - День працівників дипломатичної служби України

22 грудня 2020 - 15:00

Шановні дипломати!

Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом –  Днем працівників дипломатичної служби України!

Святкування дня працівника дипломатичної служби в Україні встановлено Указом Президента 21 листопада 2005 року. Це професійне свято відзначається щорічно 22 грудня.

Представники дипломатичного корпусу відіграють важливу роль у підтримці мирного та взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства. Працівники дипломатичної служби щодня стоять на захисті національних інтересів та безпеки нашої держави, забезпечують захист прав та інтересів українських громадян на території інших країн.

Дипломатія у сучасному світі є основним механізмом міждержавних комунікацій. Завдяки працівникам дипломатичної служби престиж України на міжнародній арені щодня зміцнюється, посилюються зв’язки з іншими країнами, нашими стратегічними партнерами. Українські дипломати проводять титанічну та копітку роботу, і це приносить свої результати – підписуються угоди, впроваджуються численні міжнародні проєкти. 

Не можна залишити поза увагою досягнення наших дипломатів у врегулюванні конфлікту на Сході України. Після тривалих та складних переговорів вдається досягати домовленостей про припинення вогню, повернення додому полонених. Це все можливе завдяки високому професіоналізму, патріотизму, наполегливості та відданості своїй праці.

Бажаємо Вам здоров’я, професійних досягнень та мирного неба над головою.


Голова облдержадміністрації                Олександр Старух

Читайте також

Пліч-о-пліч до успіху: запорізькі школярі здобули три «бронзи» у фіналі змагань Всеукраїнських шкільних ліг

«Вірю, що наступного разу кожен із вас зможе поділитися своєю історією успіху»: в Запоріжжі організували ярмарок вакансій для ветеранів

Ветерани Запорізької області отримали сертифікати на придбання житла

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 05.07.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 469 ударів по 11 населених пунктах Запорізької області.

Служити та захищати: у Запоріжжі відзначили десяту річницю створення Національної поліції України

Автівки для відновлення та щоденних потреб: громади Запорізької області отримали нову спецтехніку

До уваги водіїв великовагового транспорту: на дорогах державного значення вводяться сезонні обмеження руху за високої температури повітря

Впродовж доби окупанти завдали 377 ударів по 11 населених пунктах Запорізької області

Хвилина тиші там, де вирує студентське життя

Василівський район: виклики, здобутки та плани

«Шаную воїнів, біжу за Героїв України»: у Запорізькій області стартує реєстрація на щорічну всеукраїнську акцію