Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Олександр Старух привітав Національну гвардію із сьомим днем народження

26 березня 2021 - 14:15

Голова облдержадміністрації Олександр Старух привітав із Днем Національної гвардії України особовий склад військової частини 3033, що входить до 23-ї окремої бригади із охорони громадського порядку НГУ. Також у заході взяв участь народний депутат України Геннадій Касай.

- Воїни Національної гвардії України з перших днів війни на Сході стали на захист України. Серед них були сотні наших земляків - досвідчені військовослужбовці та і мужні добровольці, які раніше ніколи  не служили у армії.  Ваша бойова частина пройшла славетний шлях у зоні проведення АТО та ООС, звільняла від терористів українські міста, брала участь у бойових операціях, надійно прикривала тил української армії від диверсійно-розвідувальних груп противника.  Сьогодні Ви несете варту на вулицях наших міст, гарантуєте спокій та безпеку на запорізькій землі, - наголосив Олександр Старух та відзначив подяками обласної влади найкращих нацгвардійців.

У боротьбі за свободу та незалежність України на Сході віддали життя чотири воїни 23-ї бригади – лейтенант Іван Гутнік-Залужний, старший прапорщик Сергій Добровольський, прапорщик Борис Грязнов та солдат Анатолій Захожий. Пам’ять героїв вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку.

Відповідно до розпорядження Секретаря РНБО України, за особистий внесок у справу гарантування національної безпеки і оборони України, професіоналізм нагрудним знаком «Захисник України» відзначили полковника Олександра Хоменко. Розпорядженням голови ОДА медаллю "За розвиток Запорізького краю" нагороджено полковника Павло Усатенко.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Події червня в об’єктиві фотожурналістів ОДА: завжди оперативно та неупереджено

Підземна школа – безпечна, спортивний майданчик – будується

Почути голос релокованих громад: в Запоріжжі відбулося засідання членів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України Запорізької області

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримала агентка фсб, яка коригувала удари ворога по Запоріжжю

З Чехії до України – з любов’ю: в кожного маленького українця має бути щасливе дитинство

Права, обов'язки, державні символи: в Запоріжжі організували квест до Дня Конституції

Платформа «Діалог влади та бізнесу» у Запоріжжі: кластери – шлях до економічного зростання

Нові можливості після служби: стартувала реєстрація на ярмарок вакансій для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин

Реформа публічного управління інвестиціями: як громадам залучати інвестиції для відбудови

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 29.06.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 375 ударів по 10 населених пунктах Запорізької області

Підписав указ про відзначення званням Герой України Максима Устименка, одного з найкращих наших пілотів