"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Обласна влада запрошує на велику розмову щодо Хортиці

13 квітня 2021 - 12:34

Стартує всеукраїнське обговорення долі легендарного острову Хортиця. Ініціатором великої розмови виступає Запорізька обласна державна адміністрація. Про це на пресконференції сьогодні заявив голова облдержадміністрації Олександр Старух.

На думку керівника регіону, настав час для того, аби всі усвідомили місце та роль Хортиці в країні. Крім того, важливо зрозуміти, що наразі відбувається на острові та в яких напрямках він може розвиватись. Саме для цього вирішено провести низку обговорень на різні теми: туризм, культура, відпочинок, інфраструктура та інші.

- Саме для того, аби розуміти, що зараз на Хортиці, що може та має там бути, обласна влада починає велику розмову про долю острова. Це буде дискусійна платформа «Хортиця: видатна історія - велике майбутнє». Відверта розмова, в якій зможуть взяти участь всі охочі. Зберігаючи автентичність та унікальність острову, ми повинні зрозуміти майбутнє Хортиці. До такої дискусії запрошуються відповідні експерти, фахівці регіонального, всеукраїнського та міжнародного рівнів, - наголосив Олександр Старух.

Перший етап обговорень в рамках дискусійної платформи «Хортиця: видатна історія - велике майбутнє» вже заплановано цієї п’ятниці, 16 квітня, об 11:00. Зважаючи на карантинні обмеження переважна частина розмови буде тривати онлайн. Долучитися до неї зможе кожен. Для цього потрібно буде лише заповнити відповідну «Google-форму», посилання: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScSG2BctqIept7_2oaxrH03GaqtI2CJMRzCAwU1FZeJ1K19CQ/viewform

Обговорення триватиме на базі громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій», адже у них є досвід та можливість проведення таких заходів з великою кількістю учасників. Організація виступить офіційним партнером великої розмови щодо Хортиці.

Нагадаємо, що голова облдержадміністрації вже провів виїзну нараду на Хортиці, під час якої учасники заходу ознайомилася з проблемами Музею історії запорозького козацтва. Ситуація там вже критична, будівля перебуває в аварійному стані та 6 років не працює. Цього року нарешті Музей буде відремонтовано та відкрито для відвідувачів. В рамках ініціативи Президента України Володимира Зеленського за участю Міністерства Культури України буде оновлено 100 культурних об'єктів, серед яких і наш Музей історії запорозького козацтва.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Глава держави: Вперше за роки незалежності ми перейшли до реальних дій для подолання впливу олігархів на країну

Сім родин вимушених переселенців у Бердянську отримали власне житло

Фестиваль «Ми – українські. WE ARE UKRAINIAN» збирає друзів

Володимир Зеленський: Приватизація – це не про те, скільки держава отримає при продажу, це про сплату податків щомісяця, щороку

Розвиток Бердянська – серед пріоритетів обласної влади та міжнародних донорів

Олександр Старух: «За зриви графіків будівництва однаково відповідальні і замовники, і підрядники»

У Запоріжжі виставили на приватизацію «Особливе конструкторське бюро «ЕЛМІС»

Фронтмен гурту СКАЙ Олег Собчук покидає Запорізьку області та продовжує свій велотур «НЕзалежний»

Результат співпраці з Європейським співтовариством – це нові школи, лікарні та спортивні комплекси

Президент ветував закон, що послаблює відповідальність за недостовірне декларування

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 224 992 підтверджені випадки COVID-19