Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

На Запоріжжі привітали лауреатів конкурсу «Господиня свого краю»

12 травня 2021 - 15:38

До церемонії нагородження переможців XX ювілейного обласного конкурсу приєдналися голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух та його заступник Руслан Шиханов.

Цьогоріч у  конкурсі «Господиня свого краю»  взяли участь 148 жінок,  які плідно працюють в різних сферах господарського, суспільно-політичного, духовного і громадського життя Запорізької області. 

У вітальному слові очільник області привітав жінок з перемогою у конкурсі та з ще одним травневим святом - Днем матері.

  • Дорогі жінки! Кожна з вас у своїй галузі досягла неабияких успіхів. Однак, насамперед, для нас ви залишаєтесь красивими, розумними жінками і люблячими матусями, заради яких ми живемо, якими ми пишаємося і яким ми дякуємо за те, що ви просто є. Бажаю, перш за все, здоров'я вам та вашим близьким, подальших успіхів у професійній діяльності та особистого щастя, - зазначив Олександр Старух.

За результатами засідання конкурсної комісії цьогоріч переможцями стали 48 жінок у 16 номінаціях.

Вітаємо лауреатів конкурсу, бажаємо нових звершень та залишатись завжди взірцем для інших. 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

Читайте також

Готовність – 95 %: голова Запорізької ОДА зустрівся з мешканцями відновленого будинку

В області визначено Уповноважених з питань безбар'єрності

Оголошення про початок роботи над розробкою регіональної програми інформатизації Запорізької області на 2026 – 2028 роки

12 серпня – День жалоби у Запорізькій області

«Шлях до безпеки у 4 кроки»: чіткий алгоритм евакуації із зони бойових дій

Доступ до публічної інформації: що варто знати кожному

Без зв’язку, але не без допомоги: у Біленьківській громаді провели термінову нараду

Програма підготовки громадських інспекторів з охорони довкілля: активних запоріжців запрошують до участі

11 медалей – у спортивній скарбничці: запорізькі атлети підкорюють національну арену

Буде більше українських дипстрайків, які мають демонструвати Росії та росіянам, що мир потрібен – звернення Президента

У Запоріжжі встановили меморіальну табличку на честь полеглого Захисника Сергія Штепи

Загалом упродовж доби окупанти завдали 938 ударів по 58 населених пунктах Запорізької області