"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Запорізька область продовжує плідно співпрацювати із ООН

11 червня 2021 - 13:35

Сьогодні заступник голови Запорізької ОДА Руслан Шиханов зустрівся з представниками Програми ООН з відновлення та розбудови миру.

Ольга Логвін,  Валентина Смаль та Анджей Болеста прибули до Запорізького краю презентувати один із компонентів програми –  «Економічне відновлення та розвиток інфраструктури» та розповісти про інші напрями роботи з підтримки і розвитку бізнесу, професійної освіти, громадянського суспільства.

До заходу також приєдналися начальник Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності ОДА Артур Бойко та заступниця директора Департаменту освіти і науки Олена Сороченко.

Програма ООН із відновлення та розбудови миру забезпечує пріоритетні потреби на сході України ще з початку збройного конфлікту навесні 2014 року. Вона спрямована на зміцнення громадської безпеки та соціальної згуртованості, підтримку відбудови економіки постраждалих від конфлікту громад. 

В рамках Програми ООН в Запорізькій області реалізуються наступні проєкти: «Підтримка підприємництва та розвитку зайнятості на Азовському узбережжі в Донецькій та Запорізькій областях», «Підтримка ВПО та осіб, постраждалих внаслідок конфлікту, шляхом створення робочих місць і відновлення економічної інфраструктури в Донецькій та Луганській областях та вздовж Азовського узбережжя у Запорізькій області» та «Побудова демократичного, мирного та ґендерно рівноправного суспільства в Україні». Під час пандемії в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру було профінансовано понад 160 мікробізнесів, які зазнали втрат від карантинних обмежень, проводилися онлайн-курси з електронної комерції тощо. 

Крім того, якщо раніше учасниками різних проєктів могли стати лише південні громади нашого регіону, то наразі географія Програми ООН з відновлення та розбудови миру розширилася на всі території Запорізького краю.

Також одним із напрямків Програми є підтримка в Україні реформи професійної освіти. Валентина Смаль розповіла, що в нашій області закладам профтехосвіти надається фінансова підтримка на проведення ремонтів та реконструкцій училищ, постачається нове обладнання, оновлюються навчальні програми. Додатково у рамках Програми реалізуються проєкти зі створення при закладах профосвіти наглядових рад, розробки стратегій розвитку училищ та викладання у них основ підприємницької діяльності для вчителів і учнів. 

  • Справа, яку ви робите, надзвичайно важлива. Особливо це актуально зараз, коли громади лише починають опановувати всі, покладені на них в ході  реформи децентралізації, зобов’язання. Тому, зі свого боку, ми підтримаємо всі ваші ідеї та ініціативи, - підкреслив Руслан Шиханов під час розмови. 


Довідково.

Більш детально про Програму ООН з відновлення та розбудови миру можна дізнатися за посиланням

Ознайомитися з цьогорічною виставкою «Схід Експо» можна на сайті.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Глава держави: Вперше за роки незалежності ми перейшли до реальних дій для подолання впливу олігархів на країну

Сім родин вимушених переселенців у Бердянську отримали власне житло

Фестиваль «Ми – українські. WE ARE UKRAINIAN» збирає друзів

Володимир Зеленський: Приватизація – це не про те, скільки держава отримає при продажу, це про сплату податків щомісяця, щороку

Розвиток Бердянська – серед пріоритетів обласної влади та міжнародних донорів

Олександр Старух: «За зриви графіків будівництва однаково відповідальні і замовники, і підрядники»

У Запоріжжі виставили на приватизацію «Особливе конструкторське бюро «ЕЛМІС»

Фронтмен гурту СКАЙ Олег Собчук покидає Запорізьку області та продовжує свій велотур «НЕзалежний»

Результат співпраці з Європейським співтовариством – це нові школи, лікарні та спортивні комплекси

Президент ветував закон, що послаблює відповідальність за недостовірне декларування

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 224 992 підтверджені випадки COVID-19