"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Попередній конкурсний відбір на фінансування у 2022 році за кошти ДФРР пройшли 100 проєктів регіонального розвитку

2 грудня 2021 - 14:40

Сьогодні в облдержадміністрації під головуванням першого заступника голови ОДА Володимира Шустова відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок бюджетних коштів. 

Члени комісії розглянули декілька основних питань, а саме: зміни у законодавстві щодо критеріїв оцінки проєктів, які можуть реалізовуватися за кошти ДФРР та підсумки подання проєктних заявок  для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм на 2022 рік. 

Начальник управління економіки будівництва Департаменту економічного розвитку і торгівлі Людмила Грабчилєва доповіла про нові критерії оцінювання проєктів регіонального розвитку та про оновлені принципи допуску проєктів до оцінювання, які у червні затвердив Мінрегіон. 

Також на засіданні повідомлялося, що за підсумками подання проєктних заявок для участі в конкурсі зареєстровано 112 проєктів на 8 технічних завдань. Після аналізу виявлено, що тільки 100 із них відповідають усім критеріям та умовам відбору. Ці проєкти буде допущено на оцінювання, яке буде відбуватися наступним чином: кожний проєкт будуть розглядати 6 членів комісії (за кожним закріплено по 40 об’єктів). 

До середини грудня облдержадміністрація сформує та направить до міністерства на погодження Перелік проєктів, що можуть реалізовуватися у 2022 році за кошти ДФРР. За розрахунками Мінрегіону, обсяг фінансування від ДФРР, на який може претендувати область, складає понад 300 мільйонів гривень.Департамент культури та інформаційної політики.

Читайте також

Поліомієліт: коли щеплювати дитину від поліомієліту?

Стартував регіональний конкурс "Благодійне Запоріжжя-2021"

У фотоконкурсі пам'яток культури для Вікіпедії обрали найкраще фото Запорізької області 2021 року

Олександр Старух на прямому зв'язку з мешканцями області

Представники Консультативної Місії ЄС нададуть консультативну та технічну допомогу

Розглядається можливість надати право купувати ліки за програмою «єПідтримка» для осіб з інвалідністю першої групи – селекторна нарада

Освітній серіал «Безбар'єрна грамотність»

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

24 321 новий випадок COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 26 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2 809 дітей та 642 медпрацівники.

Звернення Президента України Володимира Зеленського

Важливі аспекти щеплення стосуються і дітей, і людей поважного віку.

Вже 49% дорослого населення України отримали принаймні одну дозу вакцини від COVID-19.