Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Дві льодові арени планується побудувати у Запорізькій області наступного року

30 грудня 2021 - 12:50

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух провів робочу нараду з представниками міської влади Запоріжжя стосовно будівництва у місті льодової арени, що заплановано на 2022 рік.

Як повідомила начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту ОДА Наталія Власова, за сприяння обласної влади вже вирішено питання щодо переведення земельної ділянки  з державної  до комунальної власності міста. Арену на 750 глядацьких місць мають звести у Комунарському районі. Одразу по завершенню оформлення необхідної документації розпочнуться геодезичні дослідження, а наступним етапом стане виготовлення проєктної документації.

Звести арену в рамках національної програми розвитку хокею

планують протягом року - такий досвід у регіону вже є, зі зведенням подібного об’єкта у Мелітополі впоралися за 8 місяців. 

Льодова арена  дасть можливості для розвитку хокею та фігурного катання, і зможе використовуватися також як місце відпочинку городян. 

Голова ЗОДА Олександр Старух дав доручення створити робочу групу з розвитку спортивної інфраструктури у Запоріжжі та Бердянську.  

 

Департамент культури та інформаційної політики 

Читайте також