Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Торговельні мережі отримали нові можливості для залучення пільгових кредитів

13 квітня 2022 - 15:40

В умовах воєнного стану Урядом оновлено порядок надання фінансової допомоги підприємцям та розширено можливості програми «Доступні кредити  5-7-9 %.

Сьогодні бізнес, зокрема, продовольчі торговельні мережі зіштовхнулися з низкою проблем різних напрямків: логістикою, умовами постачання товару, дефіцитом грошових ресурсів, проблемою з кадрами тощо. 

Держава зацікавлена у тому, щоб підприємці забезпечували безперебійну роботу своїх магазинів та максимально забезпечували населення необхідними продуктами харчування та речами першої необхідності, а тому продовжує підтримувати бізнес і в ці тяжкі часи.  

Так, Урядом оновлено порядок надання фінансової допомоги підприємцям та розширено можливості програми «Доступні кредити                   5-7-9 %» (постанова КМУ від 05.04.2022 № 410 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 р. № 28 і   від 14 липня 2021  № 723»).

Відтепер фінансову державну підтримку можуть отримати суб’єкти великого підприємництва, які здійснюють торгівлю товарами на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для реалізації продуктів харчування разом з алкогольними напоями та тютюновими виробам. Пільговий кредит надаватиметься строком на 1 рік під 5 % на суму від 60 млн до 1 млрд грн. 

Фінансова підтримка від держави дозволить рітейлу поповнити  обігові кошти, не закривати магазини та вчасно розраховуватися за продукти з українськими виробниками.


Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1202-го дня війни

Підприємці Запоріжжя та області!

Індивідуальна програма тренувань та спільнота однодумців: запорізькі ветерани можуть безоплатно займатися ММА

«Він завжди йшов туди, де найважче»: Запоріжжя попрощалося із полеглим Захисником Максимом Каплієнко

В перший день робочого тижня ворог вчергове атакував Запоріжжя

В Запоріжжі відзначили річницю створення стрілецького батальйону поліції особливого призначення

Індустріальні парки отримають новий поштовх: Мінекономіки відкриває прийом заявок на державне співфінансування

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 09.06.2025

Хвилина мовчання – хвилина єдності

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1201-го дня війни

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1200-го дня війни

Упродовж доби окупанти завдали 555 ударів по 16 населених пунктах Запорізької області