Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Всі випускники 9 та 11 класів отримають свої документи про освіту

27 червня 2022 - 20:05

З початком повномасштабного вторгнення на територію України навчальний процес зазнав сильних змін. Механізм отримання атестатів пояснила батькам та вступникам директор Департаменту освіти і науки Запорізької ОВА Людмила Бухаріна.

В Україні з 23.06.2022 розпочалася реєстрація електронних кабінетів вступників до коледжу (для здобуття фахової передвищої освіти) на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/. Через це деякі майбутні вступники почали турбуватися про відсутність документів про середню освіту, адже для створення кабінету необхідно мати серію та номер свідоцтва.

  •  Документи у Запорізькій області будуть 28 червня. Після цього їх передадуть на територіальні відділи освіти, а далі до шкіл. Всі випускники або особи, які їх представляють, зможуть їх отримати. Всі встигнуть зареєструватися та вчасно подати свої заяви, - повідомила Людмила Бухаріна.

Після доставки документів у Запоріжжя, їх максимально швидко передадуть у територіальні відділи освіти міста та в подальшому у школи (включно з документами випускників з тимчасово окупованих територій). Видача документів про освіту розпочнеться 30 червня.

Випускники шкіл м. Запоріжжя отримають відповідні документи у своїх навчальних закладах, як це і було раніше. Мешканцям районів, які наразі тимчасово окуповані, затверджено перелік навчальних закладів, у яких вони можуть отримати свої документи. З переліком шкіл ви можете ознайомитись за посиланням https://cutt.ly/BKA1ymv.

 

Також не забувайте слідкувати за останніми новинами з освітнього процесу на офіційному сайті Департаменту освіти і науки ЗОВА (http://osvita.zoda.gov.ua/), а також на офіційній сторінці у Facebook (https://www.facebook.com/osvita.zp/).

 


Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також

На Запоріжжі 5,8 тисяч осіб знайшли роботу за 7 місяців 2022 року

Держпослуги на Гіді для переселенців, які шукають роботу

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 11.08.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 11.08.2022, 169 доба

Що більше буде втрат в окупантів, то швидше зможемо звільнити нашу землю. Звернення Президента 10.08 (Відео)

Затверджено новий порядок виїзду на тимчасово окуповану територію

Управління транспорту та зв’язку ЗОВА продовжує перевірки обслуговування внутрішньообласних автобусних маршрутів

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО БЕЗПЕЧНОСТІ ПИТНОЇ ВОДИ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА 09.08.2022

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 09.08.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 10.08.2022

“Ворог воює проти нашої культури ледь не в першу чергу”, - Міністр культури та інформаційної політики України закликав підтримати працівників сфери культури

Жителі Василівського району можуть звертатися до Центру допомоги «Ми разом»