Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Начальник Запорізької ОВА Юрій Малашко побував на місці ворожих влучень в громаді Запорізького району

31 березня 2023 - 12:00

Сьогодні вранці окупанти нанесли серію ударів по передмістю обласного центру з застосуванням реактивних систем залпового вогню. Юрій Малашко ознайомився з перебігом ліквідації наслідків ворожої атаки, а також поспілкувався з головою громади та місцевими мешканцями. 

Внаслідок обстрілу постраждав дитячий садочок. Вибуховою хвилею вибито вікна й пошкоджено дах. До речі, навчальний заклад потрапив під реконструкцію, яка проходила в рамках програми Президента України “Велике будівництво”. 

Окрім цього, через ворожу атаку руйнувань зазнали й приватні будинки. Декілька житлових ділянок постраждали частково, одна з них - майже вщент згоріла. Зараз на місці влучень працює служба ДСНС та представники поліції, які фіксують наслідки терористичного злочину.

Своєю чергою, начальник ЗОВА Юрій Малашко наголосив, що вся необхідна допомога для швидкого відновлення будинків та дитячого садочка буде надана оперативно. 

  • Буде проведено засідання регіональної Комісії ТЕБ та НС, на якій з матеріального резерву виділять будівельні матеріали для швидкого відновлення покрівлі та вікон. Також до допомоги залучатимемо міжнародні організації. Усе зруйноване - відбудуємо. Головне, що обійшлося без втрат, - зазначив Юрій Малашко. 

 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також

Обираючи правду: чому Україна вшановує пам'ять 8-го, а не 9 травня

Рівно на хвилину життя в місті завмирає: о 9:00 хвилиною мовчання в Запоріжжі вшановують загиблих під час війни українців

Чотири людини поранені внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя.

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 07.05.2025

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1168-го дня війни

«Ми хочемо, щоб люди жили у звичних умовах, а не в закритих установах», – міністерка соціальної політики Оксана Жолнович

День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війни – 2025: не святкуємо, а вшановуємо

Адаптивний спорт в Запорізькій області: для ветеранів та членів їхніх сімей доступні безоплатні тренування з 24 видів спорту

Пільгові категорії розширено: відтепер ще більше дітей Захисників і Захисниць України можуть вступити до ліцеїв МВС

Україна стоїть, бо стоїть піхота

Національна хвилина мовчання: вшануймо пам’ять Захисників України і зокрема піхотинців, чий день ми відзначаємо сьогодні

За матеріалами СБУ засуджено ще шістьох колишніх правоохоронців за співпрацю з окупаційними «правоохоронними органами» рф