Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 18.06.2023, 480 доба

18 червня 2023 - 08:40

Противник чотириста вісімдесяту добу веде повномасштабну збройну агресію проти України. Захисники Запорізького краю утримують рубежі та дають гідну відсіч російським окупаційним військам.

На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Противник основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів. Протягом минулої доби ворог здійснив 164 обстріли позицій українських захисників застосовуючи при цьому танкове озброєння, реактивну та ствольну артилерію вздовж усієї лінії зіткнення.

За повідомленням ГУНП у Запорізькій області за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру у районі населених пунктів ГУЛЯЙПОЛЕ, ОРІХІВ, ГУЛЯЙПІЛЬСЬКЕ, ЧАРІВНЕ, ЛУК'ЯНІВСЬКЕ, ЛОБКОВЕ, НОВОДАРІВКА, НОВОІВАНІВКА, П'ЯТИХАТКИ, СТЕПОВЕ, ЖЕРЕБ'ЯНКИ, ЩЕРБАКИ, ЛЕВАДНЕ, НОВОАНДРІЇВКА, МАЛИНІВКА, ЧЕРВОНЕ, ЗАТИШШЯ, ТЕМИРІВКА, СТЕПНОГІРСЬК, КАМ'ЯНСЬКЕ.

Надійшло 5 повідомлень про руйнування будинків (квартир) громадян та об’єктів інфраструктури в результаті військовослужбовцями рф.

Протягом минулої доби евакуація цивільного населення з тимчасово окупованих територій не проводилась.

Нищимо ворога та наближаємо нашу перемогу. Слава Україні!

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1200-го дня війни

Упродовж доби окупанти завдали 555 ударів по 16 населених пунктах Запорізької області

У ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Адаптивний клуб «Нестримні»: безоплатні тренування з настільного тенісу для ветеранів та членів їхніх сімей

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 07.06.2025

Упродовж доби окупанти завдали 574 удари по 14 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1199-го дня війни

«Діалог влади та бізнесу»: в центрі уваги – актуальні питання податкового аудиту

«Діалог влади та бізнесу»: в центрі уваги – актуальні питання податкового аудиту

Тренування, спортивні змагання та створення ветеранських команд: проєкт з розвитку ветеранського спорту набирає обертів

Перша тисяча дітей-випускників ветеранів і ветеранок отримають компенсацію вартості навчання – для цього потрібно підтвердити сертифікат у Дії

Перша тисяча дітей-випускників ветеранів і ветеранок отримають компенсацію вартості навчання – для цього потрібно підтвердити сертифікат у Дії