Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Євген Мироненко на прямому зв’язку з жителями регіону

7 листопада 2023 - 16:10

Під час “гарячої лінії” заступник голови ЗОДА Євген Мироненко поспілкувався з жителями Запорізької області. До посадовця надійшли звернення щодо допомоги у ліквідації наслідків ракетного удару, отримання соціальних послуг та стабілізації роботи систем життєзабезпечення.  

Так, одразу декілька громадянок зателефонували на “гарячу лінію” з проханням посприяти з проведенням відновлювальних робіт на об’єктах, що було пошкоджено внаслідок збройної агресії. Одна з жінок зазначила, що вже неодноразово зверталась до органів місцевого самоврядування, проте так і не отримала допомоги. Євген Мироненко зазначив, що опрацює питання та долучить до його вирішення профільні структури і волонтерські організації. 

Ще одна жінка поскаржилась на неналежний санітарний стан укриття: в приміщенні оселилися пацюки, а стіни покрились пліснявою. Жителі будинку неодноразово зверталися до місцевої влади та керуючої компанії, однак відповідні роботи так і не було виконано. Заступник голови ЗОДА взяв питання під власний контроль. 

Крім цього, на гарячу лінію зі скаргою на соціального працівника, який здійснює допомогу на дому, зателефонувала жителька м. Вільнянськ. Євген Мироненко дав доручення профільним структурам відреагувати на обставини.

Також до облдержадміністрації звернувся житель однієї з прифронтових громад, який потребує паливної деревини напередодні опалювального сезону. Чоловік також поскаржився, що йому досі нараховують плату за комунальні послуги, які він не отримує. Посадовець зауважив, що плата за такі послуги не має нараховуватись, це питання буде відпрацьовано спільно з  профільним Департаментом.

На кожне звернення, що надійшло під час “гарячої лінії”, Євген Мироненко надав вичерпну відповідь та, за потреби, залучив представників відповідних структурних підрозділів, які мають особисто зв'язатись з громадянами. Більшість проблемних питань заступник голови ЗОДА взяв під особистий контроль. 

Обласна влада продовжує оперативно реагувати на сигнали громадськості. Мешканці регіону можуть безплатно звернутися зі своїми проблемами за номером 0-800-503-508 або у телеграм чат-бот @InfoProstirZPBot.

Наступна “гаряча лінія”, під час якої перший заступник голови ЗОДА Руслан Мовчан відповість на питання громадян, запланована на 9 листопада. 

 

Департамент внутрішньої політики та інформаційної діяльності

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 780-го дня війни

До 500 млн грн може отримати Запорізька область на ремонт укриттів у закладах середньої освіти

Необхідно проявляти максимум солідарності з регіонами, які постраждали від війни найбільше, – Андрій Єрмак

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 410 разів били по Запорізькій області

Щоб повернути всіх дітей до шкіл, потрібна допомога від держави, громад та міжнародних партнерів, – Іван Федоров на Конгресі місцевих та регіональних влад

Для подолання сьогоднішніх викликів потрібна максимальна єдність і взаємодія – Президент на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

ПРОЗОРІСТЬ ТА ПІДЗВІТНІСТЬ: ПРОАНАЛІЗОВАНО ТЕНДЕРИ НА ПОНАД 330 МЛН ГРИВЕНЬ

Школа в укритті: учні, педагоги та батьки діляться своїми враженнями від повернення до офлайну

Представники незламних закладів освіти Запорізької області отримали заслужені нагороди

За матеріалами СБУ заочно засуджено чергову колаборантку, яка допомагає країні-агресору підтримувати окупаційний режим на Мелітопольщіні

Іван Федоров про терор населення на ТОТ