Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Євген Мироненко на прямому зв’язку з жителями регіону

7 листопада 2023 - 16:10

Під час “гарячої лінії” заступник голови ЗОДА Євген Мироненко поспілкувався з жителями Запорізької області. До посадовця надійшли звернення щодо допомоги у ліквідації наслідків ракетного удару, отримання соціальних послуг та стабілізації роботи систем життєзабезпечення.  

Так, одразу декілька громадянок зателефонували на “гарячу лінію” з проханням посприяти з проведенням відновлювальних робіт на об’єктах, що було пошкоджено внаслідок збройної агресії. Одна з жінок зазначила, що вже неодноразово зверталась до органів місцевого самоврядування, проте так і не отримала допомоги. Євген Мироненко зазначив, що опрацює питання та долучить до його вирішення профільні структури і волонтерські організації. 

Ще одна жінка поскаржилась на неналежний санітарний стан укриття: в приміщенні оселилися пацюки, а стіни покрились пліснявою. Жителі будинку неодноразово зверталися до місцевої влади та керуючої компанії, однак відповідні роботи так і не було виконано. Заступник голови ЗОДА взяв питання під власний контроль. 

Крім цього, на гарячу лінію зі скаргою на соціального працівника, який здійснює допомогу на дому, зателефонувала жителька м. Вільнянськ. Євген Мироненко дав доручення профільним структурам відреагувати на обставини.

Також до облдержадміністрації звернувся житель однієї з прифронтових громад, який потребує паливної деревини напередодні опалювального сезону. Чоловік також поскаржився, що йому досі нараховують плату за комунальні послуги, які він не отримує. Посадовець зауважив, що плата за такі послуги не має нараховуватись, це питання буде відпрацьовано спільно з  профільним Департаментом.

На кожне звернення, що надійшло під час “гарячої лінії”, Євген Мироненко надав вичерпну відповідь та, за потреби, залучив представників відповідних структурних підрозділів, які мають особисто зв'язатись з громадянами. Більшість проблемних питань заступник голови ЗОДА взяв під особистий контроль. 

Обласна влада продовжує оперативно реагувати на сигнали громадськості. Мешканці регіону можуть безплатно звернутися зі своїми проблемами за номером 0-800-503-508 або у телеграм чат-бот @InfoProstirZPBot.

Наступна “гаряча лінія”, під час якої перший заступник голови ЗОДА Руслан Мовчан відповість на питання громадян, запланована на 9 листопада. 

 

Департамент внутрішньої політики та інформаційної діяльності

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 728-го дня війни

СБУ повідомила про підозру власнику Інтернет-провайдера, який налагоджував зв’язок російським спецслужбам у тимчасово окупованому Енергодарі

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Рашисти завдали 516 ударів по 17 населених пунктах

Допоки ми не зрадили своїй меті, справа полеглих героїв жива

В обласному центрі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Робота без бар’єрів: компенсацію за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю можна отримати через Дія

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні

Окупанти завдали 435 ударів по 19 населених пунктах

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 726-го дня війни

В Запорізькій області створять Регіональний координаційний штаб з питань приведення об’єктів фонду захисних споруд у належний стан