Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В регіоні допомагають людям подолати наслідки насильства

20 квітня 2024 - 10:00

Про допомогу жертвам насильства в регіоні розповів заступник голови Запорізької облдержадміністрації  Євген Мироненко під час зустрічі зі старшою радницею з гендерних питань гуманітарної координації Управління ООН з координації гуманітарних питань (OCHA) регіоні Аналі Пеппер.

- Наше суспільство позитивно змінилося, але жінки продовжують страждати від гендерно зумовленого насильства, – підкреслив Євген Мироненко.

Посадовець наголосив, що війна має незворотній вплив на українські сім’ї, що нерідко призводить до зростання рівня домашнього насильства. Переважна більшість жертв – жінки. Вони потребують фахової допомоги від психологів, соціальних та медичних працівників. Для них в громадах створили кімнати безпеки, які можуть стати прихистком для жінок та убезпечити постраждалих від кривдників. Працюють і мобільні бригади допомоги, задача яких – розірвати коло насильства.

Аналі Пеппер відзначила, що доступність соціальної підтримки є запорукою надання оперативної допомоги, адже жертви насильства потребують не разової підтримки, а комплексного підходу.

Директорка Департаменту соціального захисту населення ЗОДА Марина Нотанова зазначила, що завдяки співпраці з благодійними фондами та міжнародними організаціями все більше жінок мають змогу розвʼязати проблеми з насильством та повернутися до повноцінного життя.


Читайте також