Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

«До нас приїжджають діти з сусідньої області, адже в нас є укриття, а значить – можливість навчатися офлайн», – директорка однієї зі шкіл Запорізького району

22 квітня 2024 - 18:32

Діти з 11 населених пунктів Запорізької області, а також однієї з сусідніх областей, отримали можливість безпечно навчатися офлайн у Павлівській громаді Запорізького району. Місцева школа перейшла на змішаний формат навчання. 

  • В нашій школі навчаються 174 учні, 19 з яких приїжджають з сусідньої області. Це пов'язано з тим, що в нас є укриття, а значить – можливість безпечно навчатися офлайн, – зазначає директорка навчального закладу Олена Сергіївна.

За словами директорки школи, кількість охочих відвідувати навчальні заклади щоденно зростає. Все більше батьків дають згоду на офлайн-навчання, адже на власному досвіді помічають: рівень знань значно підвищується, діти стають більш допитливими, а матеріал засвоюється краще.

  • Дитині подобається ходити до школи. Насамперед, це очне спілкування з дітьми та соціалізація. Звичайно, рівень знань покращився, – ділиться мати одного з учнів Алла Вікторівна.

Задля розширення освітнього простору розглядається і більш амбітний проєкт – будівництво в регіоні підземних шкіл. Про це під час робочої поїздки до Павлівської громади повідомив голова Запорізької облдержадміністрації Іван Федоров.

  • Ми маємо створити освітній острівок – підземну школу, в яку приїжджатимуть діти з різних населених пунктів. Вона працюватиме у дві зміни, аби найбільш ефективно використовувати ту інфраструктуру, яку ми побудуємо. Ми маємо подумати про автобуси, та, звичайно, про дороги та сполучення, – зазначив Іван Федоров.

Сьогодні у змішаному форматі працює 51 навчальний заклад регіону, 24 з яких – на території Запоріжжя. А це вже майже 10 тисяч дітей Запорізької області, які мають змогу повноцінного навчання та комунікації з однолітками. В планах обласної влади – до 1 вересня – забезпечити можливість офлайн-навчання ще для 50 тисяч школярів.


Читайте також