Делегація Степногірської громади-форпоста завітала до Драбинівської громади, що на Полтавщині. Зустріч відбулася завдяки проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади». Представники обох регіонів обмінялися досвідом роботи під час війни та домовилися про подальшу підтримку, підписавши Меморандум про співпрацю. Під час поїздки представники Степногірської громади оглянули місцевий заклад освіти та поспілкувалися з колегами з Полтавщини. Фахівці Драбинівської громади, яка об’єднує 16 сіл, охоче поділилася своїми успішними напрацюваннями. Головною темою діалогу стали виклики, які щодня ставить перед місцевим самоврядуванням повномасштабна війна. Зокрема, йшлося й про можливість розміщення ВПО зі Степногірської громади. Ключовою подією зустрічі стало підписання Меморандуму про співпрацю. Своїми підписами документ скріпили секретар Драбинівської сільради, т. в. о. сільського голови Григорій Лебедин та начальниця Степногірської селищної військової адміністрації Ірина Кондратюк. Меморандум дозволить обом громадам разом втілювати нові ініціативи та постійно обмінюватися досвідом. – Щиро дякуємо Драбинівській сільській територіальній громаді за теплий прийом, відкритість до співпраці та готовність підтримувати один одного. Віримо, що наше партнерство стане прикладом єдності, взаємодопомоги та спільного розвитку, – зазначила начальниця Степногірської СВА Ірина Кондратюк.
Проєкт «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» триває. Більше новин – за посиланнями:













