Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Інформація для ВПО

Головне про суспільно корисні роботи в умовах воєнного стану

22 листопада 202216:10

В умовах воєнних дій всі зусилля суспільства мають бути спрямовані на опір агресору та подолання наслідків вторгнення. Відтак, зростає необхідність збільшення кількості трудових ресурсів, залучених до забезпечення нормального функціонування суспільства. Одним із таких ресурсів є залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт.

Як відбувається реєстрація народження під час дії воєнного стану

22 листопада 202215:00

З метою забезпечення реалізації права на державну реєстрацію народження під час воєнного стану діє окрема процедура.

Роз’яснення МОН: як здійснюється переведення на бюджетні місця студентів окремих категорій?

17 листопада 202215:55

Міністерство освіти і науки України надає роз’яснення щодо виконання норм Порядку переведення на навчання за державним замовленням окремих категорій здобувачів фахової передвищої, вищої освіти, які зараховані до закладів фахової передвищої, вищої освіти до 2021 року включно на місця, що фінансуються за кошти фізичних та/або юридичних осіб (Постанова Кабінету Міністрів України № 1224 від 28 жовтня 2022 року).

Інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради Украйни з прав людини

15 листопада 202215:25

Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн

До уваги громадян!

15 листопада 202213:55

Міністерство соціальної політики нагадує, що для вашої зручності працює низка інформаційних ресурсів щодо соціального захисту населення,

Чи можна отримувати допомогу ВПО на новонароджену дитину

15 листопада 202211:15

На гарячу лінію Мінреінтеграції почастішали звернення громадян-переселенців, які на новому місці проживання стали батьками. Оператори часто чують питання: чи можна оформити допомогу на проживання ВПО на своїх новонароджених дітей?

Спрощено процедуру видачі документів для повернення в Україну

14 листопада 202212:45

Міністерство закордонних справ отримає доступ до Державного реєстру актів цивільного стану. Про це зазначили на засіданні Координаційного штабу з питань повернення в Україну громадян з ТОТ та третіх країн, проведеному під головуванням Віцепрем’єрки України Ірини Верещук.

Чи мають переселенці надавати довідку з місця роботи при оформленні дитини в садочок?

10 листопада 202215:20

Освоювати нове місце проживання внутрішньо переміщені особи зазвичай починають із пошуку роботи. Для того, щоб працевлаштуватися, потрібно подбати про садок для дитини.

​​Як бути, якщо після смерті родича успадковане майно або нерухомість знаходиться в окупації?

10 листопада 202211:50

Вчинення нотаріальних дій щодо спадкових справ, які були зареєстровані у Спадковому реєстрі до початку тимчасової окупації, але не закінчені, здійснюється будь-яким нотаріусом на підконтрольній Уряду України території за зверненням спадкоємця.

Як відновити документи про вищу освіту?

9 листопада 202216:00

Якщо навчальний заклад знаходиться на тимчасово непідконтрольній території, документ про освіту можна сформувати в «Дії»

Як студентам із ТОТ і переселенцям перевестися на держбюджет?

9 листопада 202214:30

Нещодавно Уряд затвердив механізм переведення таких студентів з контракту на місця державного замовлення в закладах фахової передвищої та вищої освіти.

Як родичам зниклих безвісти отримати пенсію по втраті годувальника?

8 листопада 202213:10

Якщо людина зникла безвісти, у членів її сім’ї через місяць після внесення відповідної інформації до Єдиного реєстру досудових розслідувань виникає право на отримання пенсії.