Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Перші підсумки оздоровчої кампанії-2011

19 серпня 2011 - 09:37

Перші підсумки оздоровчої кампанії-2011

З обласного бюджету для оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2011 виділено близько 13, 5 млн. грн. Для забезпечення раціонального і доцільного використання коштів були проведені відповідні тендерні процедури щодо закупівлі послуг з оздоровлення та відпочинку дітей. Переможцями тендерних процедур були визнані дитячі заклади оздоровлення та відпочинку: «Морський» (смт Кирилівка), «Райський куточок»( м. Бердянськ), «Меотида» (м. Приморськ), «Орлятко»( м. Бердянськ).

Станом на 15 серпня поточного року за кошти обласного бюджету оздоровлено 2401 дитину.

За кошти державного бюджету у сумі 275 тис. грн.. відповідно до постанови КМУ «Про фінансування у 2011 році заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей» оздоровлено 94 дитини.

Впродовж оздоровчої кампанії на території області здійснювали роботу 48 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку та 318 денних пришкільних таборів відпочинку.

- Питання організації і проведення якісного відпочинку дітей перебувало на особистому контролі голови облдержадміністрації Бориса Петрова, було предметом постійної уваги відповідних структур. Сьогодні можемо констатувати, що дитяча оздоровча кампанія в області пройшла на належному рівні, - заявив заступник голови облдержадміністрації Микола Ярмощук. – Ця робота не завершується із закінченням оздоровчого сезону. Невдовзі розпочнемо підготовку вже до наступної літньої кампанії.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Ілімдар Ходжаметов: «Кримські татари понад усе прагнуть наблизити перемогу і повернутися в Крим»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

76-річна жителька загинула від ворожого снаряду у тимчасово окупованому селі Нове Пологівського району. 53-річний чоловік отримав поранення внаслідок артудару по прифронтовому Оріхову

Євген Мироненко обговорив з сімейними лікарями проблеми в наданні ментальної допомоги

За підтримки Мінреінтеграції стартувала інформаційна кампанія «Листи до вільного Криму»

У Запоріжжі відбудеться Ярмарок вакансій для ВПО

Західні партнери допоможуть облаштувати житло для переселенців у Запоріжжі

“Наше завдання - стабільний розвиток усіх територій регіону”: в обласному центрі відбувся Форум відновлення

10 років окупації Криму: історія боротьби за півострів

Через комунікаційну складову платформи “Зроблено в Україні” бізнес зможе дати зворотній зв’язок Уряду щодо діяльності державних інституцій, - Юлія Свириденко

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

259 ударів по 11 населених пунктах завдали окупанти протягом доби