"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Відбулося засідання обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, яку провів заступник голови облдержадміністрації Анатолій Стрюк

9 листопада 2004 - 13:27

В ході засідання розглянуті підсумки відповідної роботи у 2004 році.

В рамках виконання регіональної програми правової освіти систематично проводились семінари з членами молодіжних організацій, лекції, виїзні прийоми громадян. На виконання національної програми «Діти України» здійснено комплекс заходів щодо профілактики дитячої злочинності та бездоглядності. Найефективнішим засобом профілактики жебрацтва неповнолітніх є рейди, в ході яких лише цього року затримано понад 2 тисячі підлітків і направлено до притулків. 152 дитини повернуто до навчання в школах.

Як зазначив у доповіді начальник обласного управління юстиції Віталій Горлов, активну участь беруть у правоосвітній роботі  молоді юристи – члени громадської організації «Юридичний клуб молодих вчених». Ними перевірено викладання правових дисциплін в 10 навчальних закладах області, прочитано 53 лекції учням 8-11 класів на теми: «Відповідальність неповнолітніх», «Статус неповнолітніх за новим законодавством», «Протидія домашньому насиллю» та інші. Цього року особлива увага була приділена проведенню правороз’яснювальної роботи з виборчого законодавства, як елемента підвищення правової культури виборців.

Відзначена робота Мелітопольської, Токмацької, Комунарської (м. Запоріжжя) районних  міжвідомчих координаційно-методичних рад. Саме вони стали переможцями обласного огляду-конкурсу на кращу організацію правової освіти. Почесні грамоти їм вручив Анатолій Стрюк.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також