Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

«Один учень – один комп’ютер»

1 вересня 2011 - 13:39

З 1 вересня 73 навчальних заклади Запорізької області почали працювати у рамках державної програми «Відкритий світ», якою передбачено повна комп’ютеризація освітніх закладів.

- Державне підприємство «Відкритий світ» опрацьовує методику викладання за допомогою комп’ютерів для всієї України, - повідомив начальник обласного управління освіти та науки Олександр Вєрозубов. – Експеримент розвивається у трьох напрямках. Тому усі наші школи – учасники проекти поділено на три категорії. В одних встановлено комп’ютери, в других – ноутбуки, в третіх – нетбуки. Підключення до мережі Інтернет теж буде різним – супутниковим, оптико-волокністим та телефонним.

Серед учасників проекту «Відкритий світ» і кушугумський навчально-виховний комплекс – гімназія «Інтелект», який запровадив свою програму «Один учень – один комп’ютер». Голова Запорізької ОДА Борис Петров під час візиту до цього навчального закладу з приводу святкування Дня знань та початку нового навчального року, не обмежився участю в урочистостях. Очільник регіону ознайомився з ходом реконструкції школи та оглянув нове шкільне обладнання.

- За півтора року реконструкції нам вдалося змінити не лише зовнішній вигляд цього навчального закладу, а і його дух, – поділився своїми враженнями Борис Петров -  Тут активно запроваджуються сучасні методи навчання із використанням сучасного обладнання. Відповідно зростають і досягнення його учнів. Я переконаний, що невдовзі це буде кращий навчальний заклад Запорізької області.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

У прифронтових громадах встановлять 840 мобільних укриттів

Як система освіти входить у новий навчальний рік готовність закладів, підтримка вчителів і підготовка до зими

«Стій! Не чіпай! Телефонуй 101»: як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів

Штучний інтелект в охороні здоров’я: долучайтеся до опитування

Як отримати компенсацію за товари, придбані для ветеранського бізнесу

8 серпня – День утворення Петро-Михайлівської громади

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 0808.2026

Один сигнал – спільна дія: у Запорізькій області вдосконалюють механізм захисту дітей

Упродовж доби окупанти завдали 978 ударів по 56 населених пунктах Запорізької області

До уваги водіїв Запоріжжя!

Важливо, щоб партнери чули Україну й знали, що кожен пакет для нашої ППО реально захищає життя – звернення Президента

Україна працює для того, щоб у нас були власні балістичні ракети, випробування показали хороші перспективи – звернення Президента