Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Іноземних туристів в області супроводжуватимуть кваліфіковані гіди-перекладачі

9 лютого 2012 - 09:23

Начальник управління культури і туризму обласної державної адміністрації Ірина Конарева провела засідання акредитаційної комісії з питання видачі дозволів на право здійснення туристичного супроводу по Запорізькій області.

У рамках підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату з футболу Євро-2012 одним з пріоритетних напрямів діяльності управління культури і туризму облдержадміністрації є підготовка висококваліфікованих фахівців з туристичного супроводу та гідів-перекладачів.

Управління разом з Центром бізнес-освіти Запорізького національного університету реалізовує проект – курси з підвищення кваліфікації за напрямами: «Краєзнавство: екскурсійна та туристична діяльність» та «Гід-перекладач». Нині вже видано 148 дозволів на право здійснення туристичного супроводу, з яких 32 за напрямом «Гід-перекладач» (англійська, німецька, французька мови).

На засіданні акредитаційної комісії було розглянуто шість заяв слухачів курсу «Гід-перекладач» щодо отримання дозволу на право здійснення туристичного супроводу.

Всі заявники показали високий рівень підготовки та за результатами засідання комісії отримали відповідний дозвіл кваліфікованого фахівця гіда-перекладача.

Гіди-перекладачі, які отримали дозвіл, будуть внесені до Реєстру фахівців туристичного супроводу, а також інформація про них буде розміщена на веб-порталі Запорізького обласного туристично-інформаційного центру (www.zotic.zp.ua).

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Підприємці Запоріжжя та області!

Спорт для ветеранів та їхніх сімей: як у Запорізькій області допомагають тримати форму і відновлюватися захисникам і їхнім рідним

«Кількість випадків сказу тварин порівняно з минулим роком зменшилася вчетверо», – Головне управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області

Легкоатлетичний манеж у Запоріжжі продовжує приймати спортсменів

У Запоріжжі ветеранам допомагають пройти без черг медогляди та отримати необхідне лікування

Грошова допомога при усиновленні дитини: як отримати

Символ єдності: у Запоріжжі підняли прапор Європейського Союзу

Представники Європейського Союзу провели відкритий урок для запорізьких школярів до Дня Європи

«Шлях молоді до ЄС»: у Запоріжжі відбувся масштабний захід до Дня Європи

«Ми хочемо, щоб люди жили у звичних умовах, а не в закритих установах», – міністерка соціальної політики Оксана Жолнович

Порядок виплати пенсій змінено: кого торкнуться нововведення та як уникнути призупинення виплат

Громади можуть отримати кошти на оновлення шкіл, садочків і лікарень