Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Підготовка до святкування визволення Запоріжжя активізується

28 серпня 2013 - 16:37

Перший заступник голови  обласної державної адміністрації Віктор Ємельяненко зустрівся з делегацією Томської області, яка відвідала Запоріжжя  у складі представника Адміністрації Томської області Російської Федерації Віталія Оглєзнєва та депутата Думи м. Томськ Олексія Кузьміна з питання підготовки до святкування 70-річчя визволення м. Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників.

Рішення про проведення святкових заходів з нагоди визволення Запоріжжя спільно з томичами було прийнято ще в червні цього року, враховуючи подвиг визволителів 79-ї стрілецької дівізії, яка формувалась із числа жителів Томської області. 

Так, у жовтні цього року заплановано проведення військо-історичної реконструкції військових подій 1943 року, пов’язаних із визволенням Запоріжжя. Крім цього, планується провести телеміст у он-лайн режимі між ветеранами Запорізької області та ветеранами Томської області.

Наразі Віталій Оглєзнєв повідомив, що Адміністрацією Томської області проводиться робота щодо пошуку та вивчення історичних фактів, пов’язаних із героїчними вчинками ветеранів-томичів під час визволення Запоріжжя. Після цього всі узагальненні матеріали увійдуть до книги, яка буде присвячена 79-й стрілецькій дівізії.

Ця книга буде презентована ветеранам-запоріжцям на день визволення міста.  

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Пенсійний фонд переглядає право на субсидію на новий опалювальний період: що треба зн

У Запоріжжі ветеранам допомагають пройти без черг медогляди та отримати необхідне лікування

Спорт для ветеранів та їхніх сімей: як у Запорізькій області допомагають тримати форму і відновлюватися захисникам і їхнім рідним

Ветеран-морпіх допомагає побратимам адаптуватися до цивільного життя та займається патріотичним вихованням молоді

«Це, звісно, не так, як з гармати стріляти, але теж треба творчий підхід», – ветеран про заняття в секції зі стрільби з лука

Широківська та Гощанська громади: співпраця триває

«Це, звісно, не так, як з гармати стріляти, але теж треба творчий підхід», – ветеран про заняття в секції зі стрільби з лука

Звичайні люди – надзвичайні задачі: унікальні відеозвернення бійців Сил спеціальних операцій ЗСУ

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 14.05.2025

Щоденна хвилина пам'яті: у запорізькій гімназії вшановують загиблих внаслідок російського вторгнення

Загалом упродовж доби окупанти завдали 457 ударів по 14 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1175-го дня війни