Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Постраждалих дітей влада без уваги не залишить - Олександр Пеклушенко

25 вересня 2013 - 13:51

Голова облдержадміністрації Олександр Пеклушенко побував у обласній дитячій лікарні, де відвідав дітей, постраждалих у ДТП, яка сталася 10 вересня на вулиці Істоміна в Запоріжжі. Нагадаємо, в машині їхала ціла сім'я - тато, мама, двоє дітей і бабуся. В результаті аварії всі дорослі загинули, діти отримали множинні травми. Десятимісячна Даша і Женя, якому три з половиною роки, залишилися сиротами. Наразі вони проходять лікування в дитячій лікарні.

- На даний момент стан дітей задовільний по загальних показниках, але важкий з точки зору переломів. Тому вони  перебуватимуть на системі скелетного витягування в нашій лікарні ще три-чотири тижні. Надалі з гіпсовою пов'язкою діти підуть додому на кілька місяців, потім після загоєння переломів пройдуть фізичну реабілітацію, яка триватиме місяць, – повідомив головний лікар обласної дитячої лікарні Юрій Борзенко.

Опікунство над дітьми вирішили взяти прабабуся Олена Яшко і рідний дядько Олександр Малицький. Вони вже почали процедуру оформлення документів.

- Ми з онуком порадилися і вирішили забрати дітей до себе. Їх потрібно піднімати на ноги. Труднощів немає. Всі допомагають. Документи готуються, - розповіла прабабуся.

Керівник регіону поспілкувався з родичами дітей та дізнався, яка їм необхідна підтримка з боку влади. Прохання було лише одне - допомогти якомога швидше провести газ до будинку, де житимуть діти.

- Обласна влада не залишить вас у біді. Керівник підприємства «Запоріжгаз» виїде на місце і ми проведемо газ. Дітям потрібне харчування і тепло, і без газу тут не обійтися. Ми це питання вирішимо. Спасибі вам за ваше добре серце. Якщо Бог закриває одні двері, він обов'язково відчиняє інші, – заявив майбутнім опікунам Олександр Пеклушенко.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Впродовж доби окупанти завдали 500 ударів по 10 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1176-го дня війни

В Запоріжжі продовжується модернізація закладів профтехосвіти

«Смачно та здорово!»: в Запоріжжі відбувся конкурс кухарів шкільних їдалень

Оцінка якості повітря за допомогою супутникових даних: Україна переймає досвід Фінляндії

Пенсійний фонд переглядає право на субсидію на новий опалювальний період: що треба зн

У Запоріжжі ветеранам допомагають пройти без черг медогляди та отримати необхідне лікування

Спорт для ветеранів та їхніх сімей: як у Запорізькій області допомагають тримати форму і відновлюватися захисникам і їхнім рідним

Ветеран-морпіх допомагає побратимам адаптуватися до цивільного життя та займається патріотичним вихованням молоді

«Це, звісно, не так, як з гармати стріляти, але теж треба творчий підхід», – ветеран про заняття в секції зі стрільби з лука

Широківська та Гощанська громади: співпраця триває

«Це, звісно, не так, як з гармати стріляти, але теж треба творчий підхід», – ветеран про заняття в секції зі стрільби з лука