Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Більшість учнів залишаються на карантинних заходах

8 лютого 2016 - 09:33

Більшість учнів залишаються на карантинних заходах

За повідомленням Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, за  станом на 08.02.2016  органами виконавчої влади та місцевого самоврядування через введення тимчасових карантинних заходів призупинено навчально-виховний процес у 203 загальноосвітніх навчальних закладах області (34,7 % від загальної кількості шкіл). Зокрема, зачинено всі школи міст Запоріжжя, Бердянська, Енергодара і Токмака та Запорізького і Приморського  районів. У Якимівському районі призупинено навчально-виховний процес у  трьох школах,  у Токмацькому районах – у чотирьох, у Мелітопольському, Чернігівському і Михайлівському районах не працюють по дві школи.

Загалом на карантинних заходах перебувають 80866  (51,7 % від загальної кількості учнів).

Крім того, призупинено функціонування одного дошкільного навчального закладу в Мелітопольському районі і всіх позашкільних навчальних закладах м. Бердянська.

За інформацією ГУ Держсанепідслужби, за станом на 05 лютого зафіксовано  1315 випадків захворюваності дітей на грип та ГРВІ.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

На Запоріжжі фестиваль «Поетичний травень» став святом творчості та підтримки військових

В Запоріжжі відзначили кращих медсестер та сімейних лікарів

Приватизація та оренда майна в умовах війни: як перетворити виклики на можливості

Приватизація та оренда майна в умовах війни: як перетворити виклики на можливості

Відновлення та спілкування: ветерани у Запоріжжі можуть безоплатно відвідувати тренування з настільного тенісу

Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?»: у Запоріжжі відбувся День спільнодії

Оцінка якості повітря за допомогою супутникових даних: Україна переймає досвід Фінляндії

Найгарніший конкурс регіону: 21 студент Запорізького професійного коледжу моди і стилю змагалися в майстерності

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.05.2025

Щоденна та незгасаюча пам’ять: студенти Запорізького фахового медичного коледжу щоранку долучаються до Національної хвилини мовчання

Впродовж доби окупанти завдали 402 удари по 12 населених пунктах Запорізької області

Запоріжжя у вишиванках: як в області відзначили Міжнародний день вишиванки