Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Експерти приступають до аналізу бізнес-середовища регіону

11 травня 2016 - 13:46

На позачерговому розширеному засіданні обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва, яке відбулося під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Дмитра Давтяна, учасники розглянули основні проблеми,  які перешкоджають підприємцям, та  шляхи їх розв’язання.

- На сьогоднішньому засіданні ми виступаємо учасниками фокус-групи з дослідження бізнес-клімату в області, організованому експертами проекту ПРОМІС. Мета цього дослідження – з’ясувати  проблематику бізнесу на регіональному рівні та сформувати пропозиції щодо покращення підприємницького середовища , - зазначив Дмитро Давтян.

За словами Директора департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Елли Слепян, на обласному рівні спільно з експертами ПРОМІС також планується розробити Концепцію розвитку малого і середнього бізнесу в області до 2022 року.

Головний експерт проекту з розвитку бізнесу Валерій Кокоть ознайомив учасників з методологією проекту ПРОМІС щодо дослідження бізнес-середовища та розробки програми підтримки малого бізнесу.

- Цим ми даємо старт нашій роботі. Результати дослідження та пропозиції щодо покращення бізнес-середовища в області будуть враховані при розробці обласних програм, - зазначила Елла Слепян.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Геноцид кримськотатарського народу: біль, який триває і сьогодні

Голос молоді Запорізької області: запрацював єдиний інформаційний канал для молоді YoUA ZP

Знищені, проте не забуті: Запоріжжя вшанувало пам’ять жертв політичних репресій

В Запоріжжі відбувся перший чемпіонат із військово-спортивного багатоборства в пам’ять про загиблих поліцейських

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.05.2025

Загалом упродовж доби окупанти завдали 343 удари по 11 населених пунктах Запорізької області

Від сучасних розробок до планів у сфері ШІ: науковці ЗНУ відзначили День науки

Запоріжжя та Львівщина обмінюються досвідом задля розвитку ЦНАПів

«Всеукраїнські шкільні ліги»: в Запоріжжі визначили переможців обласного етапу з баскетболу, черліденгу та футзалу

Майбутнє української нації: 40 нових учасників посвятили до юнацького руху «Байда»

Впродовж доби окупанти завдали 434 удари по 15 населених пунктах Запорізької області.

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 17.05.2025