Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В області ліквідовано чергу на отримання слухових апаратів

26 грудня 2016 - 10:02

В області ліквідовано чергу на отримання слухових апаратів

Цього року в області придбано 206 одиниць медичної техніки на загальну суму 28,7 млн. грн., у тому числі дев’ять  нових апаратів штучної вентиляції легенів, цифровий рентгенапарат, сучасний томограф для офтальмонологічної служби  тощо.  Крім цього, придбано 247 слухових апаратів, що дозволило повністю забезпечити потребу та ліквідувати чергу, а також  92 ендопротези колінних та тазостегнових суглобів на загальну суму  4 млн. грн. Про це повідомили в Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.

Протягом року в 26 закладах та установах охорони здоров’я здійснено капітальні ремонти на загальну суму  25,0 млн. грн.

Також закінчено реконструкцію Центральної єдиної оперативно-диспетчерської служби обласного центру екстреної та швидкої медичної допомоги  ( 7,3 млн.грн.).

Завершено будівництво поліклініки в смт Кушугум на 250 відвідувань, де створено центр надання первинної медико-санітарної допомоги для 28,3 тис. жителів лівобережної частини Запорізького району.

Протягом 2016 року більше 30 закладів та установ охорони здоров’я отримали в якості гуманітарної допомоги лікарські засоби від  БФ «Дружня підтримка» та благодійну допомогу від ДП «НижфармУкраїна» на загальну суму  420,6 тис. грн.

Також 32 центри первинної медико-санітарної допомоги отримали комп’ютерне та мультимедійне обладнання в рамках регіонального субпроекту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим із хворобами системи кровообігу в Запорізькій області».

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Впродовж доби окупанти завдали 500 ударів по 10 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1176-го дня війни

В Запоріжжі продовжується модернізація закладів профтехосвіти

«Смачно та здорово!»: в Запоріжжі відбувся конкурс кухарів шкільних їдалень

Оцінка якості повітря за допомогою супутникових даних: Україна переймає досвід Фінляндії

Пенсійний фонд переглядає право на субсидію на новий опалювальний період: що треба зн

У Запоріжжі ветеранам допомагають пройти без черг медогляди та отримати необхідне лікування

Спорт для ветеранів та їхніх сімей: як у Запорізькій області допомагають тримати форму і відновлюватися захисникам і їхнім рідним

Ветеран-морпіх допомагає побратимам адаптуватися до цивільного життя та займається патріотичним вихованням молоді

«Це, звісно, не так, як з гармати стріляти, але теж треба творчий підхід», – ветеран про заняття в секції зі стрільби з лука

Широківська та Гощанська громади: співпраця триває

«Це, звісно, не так, як з гармати стріляти, але теж треба творчий підхід», – ветеран про заняття в секції зі стрільби з лука