Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізька спортсменка здобула нагороди на Молодіжному чемпіонаті Європи з шашок

16 серпня 2017 - 09:57

Запорізька спортсменка здобула нагороди на Молодіжному чемпіонаті Європи з шашок

У місті Вітебськ (Білорусь) відбувся XIX Молодіжний чемпіонат Європи з шашок-100. Честь нашої країни захищала молодіжна збірна команда, до складу якої увійшли два запорізькі спортсмени – дворазова чемпіонка світу та Європи Ганна Дмитренко та призер світових та європейських чемпіонатів Єгор Бобков.

Участь у чемпіонаті взяли понад 230 спортсменів з 15 кран, українська команда була представлена 25 шашистами з різних регіонів України – Вінницька, Дніпровська, Запорізька, Івано-франківська, Закарпатська, Полтавська, Харківська та Херсонська області.

За результатами змагань запорізька спортсменка Ганна Дмитренко здобула дві медалі в особистому заліку, у класичній грі - срібну медаль, та бронзову у швидкій.

Також у командному заліку молодіжна збірна команда стала призером першості Європи та посіла почесне 3 місце у бліц-грі.

Начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова привітала запорізьких призерів чемпіонату.

- Пишаюся нашими молодими, але досить досвідченими шашистами. Ганна та Єгор є найтитулованішими спортсменами в збірній команді країни. Бажаю не зупинятися на досягнутому, йти вперед до нових звершень та перемог, - зазначила посадовець.

Ганна та Єгор є вихованцями дитячо-юнацької спортивної школи № 8 СК «Мотор Січ». Спортсмени займаються під керівництвом тренерів Олега Компанійца та Ігоря Кирзнера.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

«Підземна» школа буде затишною і комфортною для всіх»: учні, батьки та вчителі чекають на відкриття безпечного освітнього простору

Спорт для ветеранів та їхніх сімей: безоплатні тренування з важкої атлетики в Запоріжжі

«Підліткові балачки»: в Запоріжжі Перший віцепрем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко долучилася до молодіжного проєкту

Запоріжців попереджають про небезпеку гепатиту А: як уберегтися від хвороби

Сьома у регіоні «підземна» школа зустріла учнів: до нового безпечного освітнього простору завітала Перший віцепрем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко

Промисловість і бізнес у прифронтовому регіоні: робоча поїздка Юлії Свириденко до Запорізького краю

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 21.05.2025

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1182-го дня війни

Впродовж доби окупанти завдали 450 ударів по 8 населених пунктах Запорізької області

Прояв скорботи та шани: щоранку о 9:00 в Запорізькій області лунає хвилина мовчання

Нове покоління лідерів: при Запорізькій ОДА сформували молодіжну раду

Запорізька область – Програма розвитку ООН: партнерство, побудоване на спільних цінностя