Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запоріжжя прийматиме акцію «Народний Герой України»

6 вересня 2017 - 15:38

Запоріжжя прийматиме акцію «Народний Герой України»

За ініціативи громадських організацій «Народний герой України» та «Запорозької ради ветеранів АТО» наступного тижня в Запоріжжі відбудеться вручення премії «Народний Герой України».

Почесну відзнаку для учасників антитерористичної операції, волонтерів Української армії та військових медиків було започатковано у 2015 році. За цей час нагороди отримали понад 300 захисників України, 37 із них посмертно.

Звання «Народного Героя», зокрема, було удостоєно учасника АТО, заступника начальника ГУНП у Запорізькій області Олександра Панченка, волонтера, телеведучого Сергія Притулу, незламного борця за права кримсько-татарського народу Мустафу Джемілєва.

До складу Нагородної  ради входять заступник Міністра  з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо-переміщених осіб Георгій Тука, відомий волонтер Віолетта Кіртока, учасники АТО Анатолій Козел («Купол»), Євген Межевкін («Адам»), Євген Жуков («Маршал»), військовий експерт Юрій Бутусов тощо.

Подання на присудження нагороди відбувається через онлайн-форми на офіційній сторінці проекту, а вибір переможців – через онлайн-голосування та затвердження Нагородною радою. Урочисті церемонії вже відбувалися у більшості обласних центрів України, неподалік лінії фронту на Донеччині та на Чонгарі, на межі з тимчасово окупованим Кримом.

Відкриваючи організаційну нараду, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко наголосила на важливості проведення цього заходу:

- На вручення премії очікуємо гостей з усієї України. Маємо гідно зустріти наших героїв, показати, що Запоріжжя – це колиска українського духу. Також приємно, що серед номінантів є наші земляки, люди, які зробили значний внесок у збереження миру в регіоні, - наголосила посадовець.

Церемонію заплановано провести 14 вересня у Запорізькому академічному обласному музично-драматичному театрі ім. В. Магара.  На учасників зустрічі також очікує яскрава культурна програма.

Про додаткові подробиці організатори обіцяють розповісти вже найближчим часом на брифінгу.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Загалом упродовж доби окупанти завдали 495 ударів по 13 прифронтових населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1183-го дня війни

«Підземна» школа буде затишною і комфортною для всіх»: учні, батьки та вчителі чекають на відкриття безпечного освітнього простору

Спорт для ветеранів та їхніх сімей: безоплатні тренування з важкої атлетики в Запоріжжі

«Підліткові балачки»: в Запоріжжі Перший віцепрем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко долучилася до молодіжного проєкту

Запоріжців попереджають про небезпеку гепатиту А: як уберегтися від хвороби

Сьома у регіоні «підземна» школа зустріла учнів: до нового безпечного освітнього простору завітала Перший віцепрем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко

Промисловість і бізнес у прифронтовому регіоні: робоча поїздка Юлії Свириденко до Запорізького краю

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 21.05.2025

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1182-го дня війни

Впродовж доби окупанти завдали 450 ударів по 8 населених пунктах Запорізької області

Прояв скорботи та шани: щоранку о 9:00 в Запорізькій області лунає хвилина мовчання