Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

На базі військових комісаріатів будуть створені територіальні центри комплектування

9 лютого 2018 - 10:41

На базі військових комісаріатів будуть створені територіальні центри комплектування

У період з 1 серпня по 31 грудня 2017 року на базі Чернігівського обласного військового комісаріату проведено експеримент щодо створення територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП).

Під час експерименту було здійснено апробацію функціонування обласних (районних) територіальних центрів у новій організаційно-штатній структурі, опрацьовано функціональні структури територіальних центрів, визначено їх повноваження та оптимальну чисельність.

Як повідомив начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації Олексій Караулов, за результатами проведеного експерименту заплановано переформувати обласні військові комісаріати  в обласні територіальні центри комплектування та соціальної підтримки.

Створення нових підрозділів передбачається за рахунок існуючої чисельності військових комісаріатів.

Водночас необхідно додатково передбачити введення посад: інструкторів-вербувальників та техніка. До штату обласного (районного) центрів заплановано введення нових відділів: рекрутингу та комплектування, офіцерів запасу і кадрів, військового обліку, бронювання та впровадження Єдиного державного реєстру військовозобов’язаних, соціального забезпечення, групи професійно-психологічного відбору та медичного відділення.

Реалізація заходів щодо створення територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки буде сприяти створенню ефективних місцевих органів військового управління з виконанням функцій  комплектування Збройних Сил України особовим складом та надання сервісних послуг окремим верствам населення; впровадженню процесів рекрутингу в систему комплектування Збройних Сил України особовим складом; удосконаленню організації оборонно-мобілізаційної роботи; здійсненню заходів щодо ведення територіальної оборони у відповідній адміністративно-територіальній одиниці; впровадженню нової ефективної системи обслуговування та надання сервісних послуг щодо соціального і правового захисту військовослужбовців, військовозобов’язаних, резервістів, ветеранів війни та військової служби, пенсіонерів з числа військовослужбовців та членів їх сімей; взаємодії з громадськими організаціями, місцевими громадами, навчальними закладами з питань військово-патріотичної роботи з населенням тощо.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Як іноземцям та особам без громадянства отримати безоплатну правничу допомогу

Спільна дія – це найкраща реабілітація:ок запорізьких ветеранів

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 02.08.2025

Упродовж доби окупанти завдали 579 ударів по 11 населених пунктах Запорізької області

«Діалог влади та бізнесу»: грантові програми – важливий інструмент для розвитку підприємництва

«Діалог влади та бізнесу»: грантові програми – важливий інструмент для розвитку підприємництва

Перші результати «ЕЛІТА UFUTURE»: як запорізькі школярі відкривають майбутнє у топ-бізнесах України

Пенсійний фонд запрошує до команди: у Запоріжжі відбувся ярмарок вакансій

Пенсійні послуги – зручно, доступно, комфортно

СБУ вкотре нагадує: жодна «легка нажива» не варта втрати майбутнього

Платформа SafeWomenHUB: посилення безпеки та захисту жінок і дівчат, постраждалих від війни

Загалом упродовж доби окупанти завдали 614 ударів по 12 населених пунктах Запорізької області