Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Вирішення проблем села напряму залежить від наповнення місцевих бюджетів

7 квітня 2008 - 10:27

До керівника області звернувся сільський голова Дунаївки з проханням допомогти відремонтувати дах сільського Будинку культури. На це Валерій Черкаска відповів, що обласна виконавча влада обов’язково зробить це, якщо сільський бюджет буде наповнений повною мірою.

Валерій Черкаска пообіцяв сприяти районній організації колишніх воїнів-афганців у зведенні в Приазовському пам’ятника до 20-ї річниці виводу радянських військ з Афганістану. Незабаром в центрі селища з’явиться на постаменті справжній БТР з часів тієї війни.

Отримали підтримку глави області і ті громадяни, які прийшли шукати правду у вирішенні особистих проблем. Так, Ольга Пікалова, пенсіонерка з Нововасилівки, отримала матеріальну допомогу з коштів соціального фонду.

Чимало скарг вислухав Валерій Черкаска з приводу розпаювання землі, розрахунків за оренду сільгоспугідь, виплати компенсацій вкладникам колишнього «Ощадбанку СРСР».

Цього разу до в.о. голови облдержадміністрації звернулись майже два десятки жителів району. Жодне звернення не залишилось без уваги.

По закінченні прийому Валерій Черкаска провів коротку нараду з керівництвом Приазовського району. Темою розмови стало питання виконання місцевих бюджетів.

- У першому кварталі цього року область з легкістю виконала їх на 120%. А це значить, що районні органи влади ставлять перед собою занижені завдання і не в повній мірі використовують резерви. Плата за землю збільшилась втричі, а цифри місцевих бюджетів залишились на рівні минулого року, - зазначив Валерій Черкаска.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 24.09.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 8.00 годину 25.09.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 25.09.2022, 214 доба

Удари ворожих ракет зафіксовані одразу в декількох районах міста Запоріжжя та селі біля обласного центру в Запорізькому районі.

УВАГА!

УВАГА!

Слава усім нашим героям! Слава нашому незламному народу! Звернення Президента. 24.09.2022

Події на фронті, “псевдореферендум”, ситуація навколо ЗАЕС та тимчасово окупованих територіях: Олександр Старух підбив підсумки цього тижня

Надсилайте дані про незаконні референдуми. Усіх винних - покараємо!

Збройна атака на запорізький край триває: поліція задокументувала наслідки ворожих обстрілів

Заява керівника ЗОВА Олександра Старуха щодо незаконних дій окупанта на тимчасово захоплених територіях

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 23.09.2022