Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Тваринники області отримали перші дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби

2 липня 2018 - 10:01

Запорізькі селяни отримали перші додаткові кошти за вирощування молодняка великої рогатої худоби. Так, Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації здійснено перерахунок коштів фізичним особам, що подали документи до органів місцевого самоврядування за вирощування молодняка великої рогатої худоби, у розмірі 365,0 тис. гривень.

Найбільше звернень на отримання дотації надійшло від селян Приазовського, Веселівського, Оріхівського, Мелітопольського, Приморського та Бердянського районів.

Директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Андрій Поляков зазначає, часткова компенсація фізичним особам за вирощування та утримання молодняка великої рогатої худоби сприяє стабілізації життєвого рівня сільського населення області та позитивно вплине на збільшення виробництва яловичини в регіоні.

Наразі в органах місцевого самоврядування продовжується робота з прийому документів від фізичних осіб на отримання дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби. Документи приймаються до 01 вересня і до 01 грудня поточного року в порядку черговості їх надходження.

Нагадаємо, дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка у таких розмірах:

  • за період утримання молодняка віком від 01 до 05 місяців — 300 гривень за голову;
  • за період утримання молодняка віком від 05 до 09 місяців — 700 гривень за голову;
  • за період утримання молодняка віком від 09 до 13 місяців — 1 500 гривень за голову.

Загальний обсяг дотації не може перевищувати 2 500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка.

Зазначимо, на підтримку та розвиток галузі тваринництва у поточному році Урядом передбачено виділення 4,0 млрд. гривень, у тому числі 700,0 млн. гривень на спеціальну бюджетну дотацію за вирощування молодняка великої рогатої худоби. Крім того, Міністерством аграрної політики та продовольства України 23 сільськогосподарських підприємства області отримали кошти спеціальної бюджетної дотації у розмірі понад 4,0 млн. гривень за утримання корів молочного, молочно-м'ясного та м'ясного напряму продуктивності.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Голос корінних народів України: боротьба за Крим

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 09.08.2025

Впродовж доби окупанти завдали 585 ударів по 11 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1262-го дня війни

Мешканці Василівської громади отримали гуманітарну допомогу від GEM

Навчальний рік без стресу та шкоди для здоров’я: фахівці розповіли, як правильно підготувати дитину до школи

«Діалог влади та бізнесу» сприяє зміцненню українсько-польської економічної співпраці

Дізнатися про призначення субсидії на неопалювальний сезон можна онлайн

Термін повернення на службу для військових, що самовільно залишили частину, спливає 30 серпня

Якісна підготовка до школи: в «підземному» освітньому просторі працює дитячий садок у режимі повного дня

Інтелектуальний квіз до Дня молоді об’єднав 12 команд із Запоріжжя

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 08.08.2025