Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Міжнародні організації долучаються до розвитку аграрного сектору економіки регіону

13 квітня 2023 - 16:00

Перший заступник голови ЗОДА Геннадій Тімченко та в.о директора Департаменту агропромислового розвитку ЗОДА Олександр Ясинецький зустрілися з представниками Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) та обговорили подальшу співпрацю, продовольчу безпеку й розвиток сільського господарства в Запорізької області.

Представники організації зазначили, що низку програм вже успішно реалізують по всій країні. Зокрема фермерам та домогосподарствам регіону виділяють спеціальні набори посівного матеріалу, щоб зберігати достатній рівень збору врожаю. Першочергово ФАО підтримують товаровиробників і фермерів на прифронтових територіях, а також вразливі категорії населення. Крім цього, надходить допомога у вигляді наборів кормів для годівлі тварин.

Геннадій Тімченко зазначив, що для координації надання благодійної допомоги необхідно підтримувати комунікацію безпосередньо з керівниками громад, які можуть не лише швидко сформувати потреби, але й розподілити допомогу на місцях. Це дозволить уникнути доставки надлишкових вантажів та спрямувати їх тим, хто цього реально потребує.

-         Під час опрацювання запитів треба звертати увагу на особливості кліматичних умов Запорізького краю та на адаптацію посівних матеріалів до них. Нагадую, що ми повинні давати людям не просто готовий продукт, а ресурси для його створення. Крім цього, не варто забувати про безпекову ситуацію і не займатися польовими роботами там, де це небезпечно, - закцентував перший заступник очільника ЗОДА.

Також, Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) фінансує розмінування сільськогосподарських угідь на деокупованих регіонах України.

 

Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Від листа ДСП до власного цеху: ветеран Іван Горбенко взяв грант та розширив власну справу

Понад 33,6 млн грн державних коштів – для розвитку професійної освіти Запорізької області

Державна програма єКнига: як отримати кошти на книжки в Дії

У Запоріжжі СБУ викрила працівницю одного з оборонних підприємств міста, яка публічно виправдовувала збройну агресію рф проти України

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 05.05.2025

Колектив Запорізького театру імені В. Г. Магара щодня вшановує пам’ять загиблих хвилиною мовчання

Впродовж доби окупанти завдали 449 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 04.05.2025

Впродовж доби окупанти завдали 497 ударів по 10 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1165-го дня війни

Готовність – 50 %: як триває будівництво «підземної» школи у Вільнянській громаді

Заморозки мало вплинули на майбутній врожай: голова Запорізької ОДА ознайомився з ходом посівної кампанії у Вільнянській громаді