Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Реєстрація для участі в основній сесії НМТ розпочнеться 14 березня

26 лютого 2024 - 14:15

Про особливості Національного мультипредметного тесту в 2023-2024 навчальному році розповіла директорка Департаменту освіти і науки ОДА Людмила Бухаріна на традиційній нараді з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та головами РВА.

Тестування відбудеться після закінчення навчального року та проходитиме під час основної і додаткової сесії:

  • основна: 14 травня – 25 червня;
  • додаткова: 11–19 липня (для тих учасників, які з об’єктивних причин не зможуть взяти участь в основній сесії).

Основний етап реєстрації для участі в основній сесії відбуватиметься дистанційно і триватиме з 14 березня до 11 квітня включно, додатковий період - з 10 до 15 травня включно. 

Директорка профільного Департаменту зазначила, що з 8 травня у випускників з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних кабінетів запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Учасники додаткової сесії отримуватимуть відповідне повідомлення з 8 липня.

У межах НМТ кожен учасник/учасниця буде виконувати завдання з 4-х навчальних предметів, три з яких є обов’язковими, зокрема українська мова, математика та історія України, а один – на вибір. Усі завдання відповідатимуть змісту програм ЗНО з навчальних предметів та будуть складатися виключно з тестів. 

Усі предмети вступники складатимуть в один день у тимчасових екзаменаційних центрах, які також розгорнуть у деяких інших країнах. На виконання завдань з кожного предмета учасники/учасниці матимуть по 60 хвилин. Інформацію про результати основної сесії НМТ буде розміщено в персональних кабінетах учасників до 2 липня, додаткової сесії – до 26 липня. 

Читайте також