Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В області розпочато торги з придбання житла для інвалідів

3 серпня 2010 - 14:13

У ряді районів та міст регіону будуть проведені торги з придбання квартир для інвалідів I групи Великої Вітчизняної війни. Про це сьогодні під час робочої наради повідомив заступник голови облдержадміністрації Геннадій Фукс.

- Область вже отримала кошти на придбання квартир. Так, більше 130 тис. грн.. отримав Токмацький район, 90 тисяч – Куйбишевський район. У містах на ці цілі отримали: Бердянськ - більше 652 тис. грн., Мелітополь - більше 782 тис. грн.. та 90 тис. грн – Токмак. Всього по області необхідно придбати 24 квартири, - повідомив Геннадій Фукс.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів у 2010 році затверджено порядок використання коштів на придбання квартир інвалідам Великої Вітчизняної війни, які тривалий час перебувають у черзі на житло. Також для нашої області визначено рівень цін за квадратний метр такого житла, який склав 4290 грн..

За словами заступника глави області, єдиним проблемним питанням залишається придбання квартир в обласному центрі. Ціна, яку встановлено за метр квадратний, і вимоги, які висуваються щодо житла, не відповідають ринковим умовам.

- Ми звернулись в Мінрегіонбуд з проханням переглянути ціни за квадратний метр для Запоріжжя. Тим більше, що в обласному центрі планується придбати найбільшу кількість житла - 10 квартир для інвалідів війни, - резюмував заступник голови облдержадміністрації.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

«Ми хочемо, щоб люди жили у звичних умовах, а не в закритих установах», – міністерка соціальної політики Оксана Жолнович

День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війни – 2025: не святкуємо, а вшановуємо

Адаптивний спорт в Запорізькій області: для ветеранів та членів їхніх сімей доступні безоплатні тренування з 24 видів спорту

Пільгові категорії розширено: відтепер ще більше дітей Захисників і Захисниць України можуть вступити до ліцеїв МВС

Україна стоїть, бо стоїть піхота

Національна хвилина мовчання: вшануймо пам’ять Захисників України і зокрема піхотинців, чий день ми відзначаємо сьогодні

За матеріалами СБУ засуджено ще шістьох колишніх правоохоронців за співпрацю з окупаційними «правоохоронними органами» рф

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.05.2025

Впродовж доби окупанти завдали 479 ударів по 15 населених пунктах Запорізької області

Підприємці Запоріжжя та області!

Підрив Каховської ГЕС: як змінилася Хортиця та які заборони діють на території заповідника

Усиновлення та інші форми сімейного виховання: де отримати консультацію щодо допомоги дітям, які залишилися без батьківського піклування