Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Лариса Мефьодова: «Діти мають навчатися в комфортних умовах – це вимога голови облдержадміністрації»

28 жовтня 2010 - 13:27

Лариса Мефьодова: «Діти мають навчатися в комфортних умовах – це вимога голови облдержадміністрації»

Заступник голови обласної державної адміністрації Лариса Мефьодова з робочою поїздкою відвідала Токмак, де провела ряд зустрічей з педагогічними колективами навчальних закладів, студентською молоддю та населенням деяких районів міста.

Першим об’єктом, який відвідала заступник голови облдержадміністрації, став Токмацький механічний технікум. Лариса Мефьодова оглянула умови навчання та поспілкувалась з педагогічним колективом і студентами навчального закладу.

За словами представника обласної виконавчої влади у технікумі дуже погано працює система опалення, у кабінетах, де проводиться навчання, холодно. Тож Лариса Мефьодова порадила керівництву закладу розробити проектну документацію на будівництво нової системи опалення.

- Будемо відшукувати можливості, спробуємо залучити державні кошти. Діти мають навчатися в комфортних умовах – це одна з вимог очільника регіону, - зазначила посадовець.

Також цього дня Лариса Мефьодова відвідала загальноосвітню школу №2 м. Токмак, де навчається близько 500 учнів. Під час спілкування з педагогічним колективом з’ясувалося, що у школі недостатньо обладнаний комп’ютерний клас, там розміщується всього 6 комп’ютерів. Заступник голови ОДА пообіцяла, що обласна влада розгляне можливі шляхи допомогти школі.

Поспілкуватись з представником обласної виконавчої влади мали можливість і жителі Південного району та Західної частини Центрального району міста. Серед найбільш актуальних проблем – освітлення вулиць та якість доріг. Лариса Мефьодова повідомила, що роботи по налагодження освітлення вже ведуться.

 

Вікторія Гаврилюк, управління у справах преси та інформації

Читайте також

Дружина військового створила власну справу і навчає людей рятувати життя

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 01.05.2025

45-річний чоловік отримав поранення внаслідок ворожої атаки по Василівському району.

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1162-го дня війни

Події квітня в об’єктиві фотожурналістів ОДА: завжди оперативно та неупереджено

У Запоріжжі встановили ще одну когенераційну установку за підтримки GIZ

Вступна кампанія-2025: учасники бойових дій можуть скористатися пільгами при вступі до закладів освіти

Запорізька область впроваджує нову філософію ветеранської політики

Свобода руху тих, хто захищав свободу України: у Запоріжжі ветеранам безоплатно встановили спортивні протези

Проєкт «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» допоміг прифронтовій Михайлівській громаді знайти партнерів

Світ має знати: на онлайн-платформі «Свідок» запоріжці можуть поділитися свідченнями та спогадами про війну

Допомога сім’ям із тяжкохворими дітьми