Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Підприємства теплоенергетики регіону стали краще розраховуватись за газ

5 січня 2011 - 09:33

заступник голови облдержадміністрації Лариса Мефьодова

Заступник голови облдержадміністрації Лариса Мефьодова повідомила, що підприємства теплоенергетики регіону розрахувалися за природний газ, використаний у 2009-2010 опалювальному сезоні, на 94%. Посадовець відзначила, що за аналогічний період у 2009 році підприємства теплоенергетики розрахувались всього на 71%.

Станом на 31.12.2010 заборгованість підприємств теплоенергетики за спожитий у 2009-2010 опалювальному сезоні газ складає 34,8 млн. грн.

Разом з тим, рівень розрахунків за поточний опалювальний сезон досяг 46%, у той час як середньоукраїнський показник – всього 40%.

Лариса Мефьодова виділила ряд підприємств, які мають високу дисципліну розрахунків за газ, використаний у поточному опалювальному сезоні. Приміром, Приморське ОПТМ розрахувалось на 96%, ЗАТ Василівська ТС – на 88%, Вільнянське ОПУЖКГ – на 82%.

Загальний борг підприємств теплоенергетики регіону за всі опалювальні періоди перед ДК «Газ України» складає 382,3 млн. грн.

 

Вікторія Гаврилюк, управління у справах преси та інформації

Читайте також

У Запоріжжі встановили ще одну когенераційну установку за підтримки GIZ

Свобода руху тих, хто захищав свободу України: у Запоріжжі ветеранам безоплатно встановили спортивні протези

Запорізька область впроваджує нову філософію ветеранської політики

Вступна кампанія-2025: учасники бойових дій можуть скористатися пільгами при вступі до закладів освіти

Підтримка ветеранів важлива

«Турбота з народження – вдома»: у запорізьких центрах медико-санітарної допомоги діє спеціальна програма для родин з маленькими дітьми

Війна та ментальне здоров'я: на Запоріжжі створюють систему психологічної підтримки

Дружина військового створила власну справу і навчає людей рятувати життя

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 01.05.2025

45-річний чоловік отримав поранення внаслідок ворожої атаки по Василівському району.

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1162-го дня війни

Події квітня в об’єктиві фотожурналістів ОДА: завжди оперативно та неупереджено