Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Молочні продукти для бюджетних установ треба закуповувати у місцевих виробників

14 січня 2011 - 14:00

Перший заступник голови облдержадміністрації Олексій Литвин провів нараду з питань роботи молокопереробних підприємств та перспектив їх розвитку у 2011 році. До участі у нараді запросили всіх керівників підприємств молокопереробної промисловості, які працюють на території регіону.

Загалом, на території області займаються виготовленням і переробкою молочної продукції 15 підприємств. Найбільш відомі виробники – ТОВ «ВО Моліс», ПП «Молокозавод-Олком», ВАТ «Приазовський сирзавод», ВАТ «Вільнянський маслозавод».

- Готуючи цю нараду, я переслідував декілька цілей: ближче ознайомитися з проблемами молокопереробних підприємств та визначитись, чим обласна влада може допомогти для забезпечення розвитку й процвітання ваших підприємств, - звернувся до присутніх Олексій Литвин.

Кожен учасник наради окреслив основні напрямки своєї роботи та визначив коло проблем, з якими стикається у повсякденні.

Зокрема, більшість підприємств гостро відчуває недостатність якісної сировини. Про це заявили і голова правління ВАТ «Новомиколаївський молокозавод» Микола Павелко, і директор ВАТ «Вільнянський молокозавод» Олег Капітонов, і голова правління ВАТ «Приазовський сирзавод» Василь Хелемендик. Крім того, всю техніку підприємства купують за кордоном, що не може не позначатись на вартості готового продукту.

Олексій Литвин висловив переконання, що молокопереробні підприємства мають отримувати постійну підтримку з боку влади. Тому перший заступник голови облдержадміністрації звернувся до учасників наради з проханням надати конкретні пропозиції щодо підтримки виробництва з боку влади. Головному управлінню агропромислового комплексу ОДА доручено до 20 лютого їх вивчити та узагальнити. Також керівники молокопереробних підприємств мають підготувати інвестиційні проекти, під які обласна влада лобіюватиме виділення кредитів під державні гарантії.

Також у ході наради посадовець закликав молокопереробні підприємства долучатись до участі у тендерах на поставку продукції до бюджетних установ.

- Ми плануємо для вас провести окремий тендер. Позиція обласної влади така: тендери на поставку продукції до шкіл, лікарень та дитячих садків мають вигравати місцеві виробники, - пояснив Олексій Литвин.

Цю пропозицію одностайно підтримали всі учасники заходу та висловили готовність брати участь у тендерах.

 

Вікторія Гаврилюк, управління у справах преси та інформації

 

Читайте також

Коли говорять гармати, музи не мовчать: у Запорізькій обласній філармонії відбувся гала-концерт «Акорди Хортиці»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Впродовж доби окупанти 438 разів ударили по Запорізькій області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 813-го дня війни

Запоріжці долучилися до науково-практичної конференції «Україно моя вишивана»

Спорт, патріотизм та ментальне здоров'я: в День вишиванки школярі навчались опановувати власні емоції

В Запоріжжі створили вишиванку-оберіг, яка стане талісманом для воїнів на передовій

Запорізький край відзначає день вишиванки

Емоції, командний дух та воля до перемоги: «Їжаки» тріумфують у фіналі «Пліч-о-пліч» у Запоріжжі

«Незламний хаб» розквітнув вишиванками: переселенці з окупованих територій відзначили свято єдності та підтримки

СБУ ідентифікувала 6 колаборантів з окупаційного «мвс рф» на Запоріжжі, які забезпечували перевезення бюлетенів під час проведення фейкових виборів

Оголошено набір на безоплатне навчання на психологів, що працюють з ветеранами